SOLO Workout – własny plan treningowy

SOLO Workout to nie tylko sposób na zmianę dowolnej maszyny treningowej w sprzęt inteligentny. To także atrakcyjne rozwiązanie dla klubowiczów. Aplikacja mobilna została zaprojektowana z myślą o pełnym wykorzystaniu potencjału czujników SOLO. Aby skorzystać ze wszystkich możliwości inteligentnej siłowni, wystarczy ściągnąć aplikację mobilną na smartfon z systemem Android lub iOS.

Trening dostosowany do potrzeb użytkownika

Aplikacja mobilna SOLO Workout pozwala na stworzenie dowolnego treningu personalnego. Do wykorzystania przez trenerów oraz klubowiczów przygotowano bazę ponad dwustu ćwiczeń, z czego ponad połowa zawiera filmy instruktażowe z poprawnym wykonaniem ćwiczenia. Użytkownik posiada możliwość dostosowania liczby powtórzeń i serii dla ćwiczeń siłowych lub czasu i dystansu dla ćwiczeń cardio oraz może dodać dowolną ilość ćwiczeń, jak i mieszać ich typy w tworzonym planie treningowym. Trening może zostać zaplanowany na poszczególne dni tygodnia lub według ustalonych przez siebie interwałów.

Możliwości inteligentnego treningu

Wykorzystanie systemu czujników SOLO Workout w maszynie treningowej pozwala na automatyczne pobieranie statystyk ćwiczeń wprost do telefonu użytkownika. Połączenie ze sprzętem odbywa się za pomocą NFC – wystarczy przyłożyć swój smartfon do modułu SOLO, aby uruchomić tryb treningowy. Klubowicz podczas wykonywania ćwiczenia otrzymuje informacje o ilości wykonanych powtórzeń i serii, obciążeniu, zakresie unoszenia stosu lub o czasie i dystansie w przypadku ćwiczeń cardio. Dane są automatycznie zapisywane na koncie użytkownika.

Dostęp do statystyk treningowych

Połączenie z maszyną treningową pozwala na uzyskanie szczegółowych informacji o wykonanym treningu. Użytkownik po zakończonym ćwiczeniu ma możliwość podglądu postępu wykonania planu treningowego, jak i przejrzenia dokładnych statystyk wcześniej wykonanych ćwiczeń. Aplikacja informuje użytkownika o najlepszych wynikach oraz daje możliwość podglądu potencjału treningowego na podstawie zebranych danych. Użytkownik może także udostępnić swoje dane treningowe trenerowi personalnemu.

Inteligentna siłownia w przystępnej cenie

SOLO pozwala na modernizację siłowni bez wymiany maszyn. Stwarza to możliwość uzyskania nowych źródeł dochodu oraz zwiększenia atrakcyjności oferty przy relatywnie niskim koszcie integracji systemu.

Producent – www.soloworkout.com, dystrybutor – www.top-gym.pl

Artykuł sponsorowany

- REKLAMA -