Galeria Młociny ruszy wiosną

Wielkie otwarcie największej obecnie inwestycji rozrywkowo-handlowej w Warszawie zapowiadane wcześniej na II kwartał 2018 roku (od red. informowaliśmy o tym w czerwcu 2017 roku), odbędzie się wiosną 2019 roku. Galeria Młociny to 220 tys. mkw. powierzchni, ponad 220 sklepów i punktów usługowych, blisko 50 kawiarni i restauracji, 2000 miejsc parkingowych, przestrzeń rekreacyjna z boiskami i ścieżkami do biegania, pierwsze na Bielanach wielosalowe kino, zielony taras na dachu z lodowiskiem zimą, centrum medyczne, a także klub fitness
i park trampolin.

Jak informuje inwestor obiektu, wiosną przyszłego roku na Bielanach działalność zainauguruje jedno z największych centrów fitnessu w mieście, które w Galerii Młociny zdecydowała się otworzyć sieć Calypso. Na liście najemców pojawi się także bar ze zdrowymi posiłkami i przekąskami Green it.

Wyspa ze zdrową żywnością, kolejna propozycja dla poszukujących zdrowych, wegańskich i wegetariańskich dań, usytuowana będzie obok Calypso i Lifemotive. W jej menu znajdą się różnorodne, ciepłe wrapy, sałatki, zupy i kompozycje soków tworzące szeroki wachlarz apetycznych i aromatycznych propozycji dla wszystkich! Oferowane przez Green it. warzywa, owoce, zboża, mięsa i sery pozwalają w pełni zaspokoić zapotrzebowanie organizmu na składniki odżywcze. Są solidnym wyborem ze wszystkich pięter piramidy żywieniowej. Green it. w Galerii Młociny będzie szóstą lokalizacją marki w Warszawie. Poza stolicą, lokale ze zdrowym jedzeniem znają także mieszkańcy Łodzi, Bydgoszczy i Krakowa.

– Wyspa w Galerii Młociny będzie naszym oczkiem w głowie. Jestem przekonany, że bielański Green it. bardzo szybko zdobędzie nowych fanów oraz przyciągnie tych, którzy lubią i znają nasze jedzenie z innych lokalizacji. Tym bardziej, że będziemy częścią zupełnie wyjątkowego miejsca, jakim będzie zajmująca całą kondygnację nowoczesnego kompleksu strefa opanowana przez rozrywkę, pokaźnych rozmiarów zielony ogród i oczywiście dobre restauracje, knajpki i bary. Z niecierpliwością czekamy na otwarcie Galerii Młociny – komentuje Piotr Bartuzi, Członek Zarządu odpowiedzialny za rozwój sieci Green it.

Inwestorami Galerii Młociny są spółki EPP (70 proc. udziałów) i Echo Investment (30 proc. udziałów).

Źródła: materiały Galeria Młociny, Pracownia Architektury Kuryłowicz & Associates

- REKLAMA -