Bieżnie Life Fitness w nowym klubie Orangetheory Fitness

Nowy klub sieci Orangetheory Fitness w CH Klif w Warszawie zajmie powierzchnię 407 mkw. 213 mkw. stanowić będzie sala z indywidualnymi stanowiskami do ćwiczeń dla 28 osób. Tak jak pozostałe studia marki na całym świecie, studio w Klifie wyposażone zostanie w specjalnie wyprodukowany dla OTF sprzęt do treningu funkcjonalnego, w tym taśmy TRX, bosu czy ab-dolly, waterrowery, a także nowoczesne bieżnie Life Fitness dostarczone przez firmę TOP-GYM.

– Bieżnie Life Fitness zostały zaprojektowane specjalnie dla Orangetheory Fitness, aby jak najlepiej wykorzystać potencjał autorskiej metody treningowej. Dzięki systemowi FlexDeck™ podstawa bieżni idealnie amortyzuje ruch i zmniejsza obciążenie układu stawowego. Bieżnie Life Fitness wyposażono w ekran dotykowy, umożliwiający sprawną zmianę parametrów biegu – prędkości i kąta nachylenia. System rozpoznaje użytkownika sprzętu po kilku sekundach od jego wejścia na bieżnie i wyświetla jego indywidualne parametry. To doskonale wpisuje się w ideę indywidualnego treningu Orangetheory Fitness, dopasowanego do potrzeb każdego z ćwiczących. Dzięki wykorzystaniu sprzętu tej klasy jeszcze efektywniej mogą oni realizować swoje cele treningowe – mówi Mariusz Szewczyk, Head Coach Orangetheory Fitness Warszawa Klif.

Trening interwałowy na bieżniach Life Fitness

-Cieszymy się niezmiernie, że powstaje już 3 studio Orangetheory Fitness w Warszawie. To potwierdza, że ta unikalna koncepcja treningowa znalazła też zwolenników w naszym kraju. Z naszej strony mogę dodać, że cieszy nas fakt, że klubowicze Orangetheory Fitness mają możliwość trenowania na najwyższej klasy bieżniach treningowych Life Fitness z konsolami Discover SE3 HD ze specjalną opcją Performance Run View, przeznaczoną właśnie do treningu interwałowego – dodaje Maciej Wolny, właściciel TOP-GYM, autoryzowanego dystrybutora marki Life Fitness w Polsce

Zobacz, na czym polega Performance Run View
https://www.youtube.com/watch?v=5nPPbuNx4u8

Jeśli chcesz stworzyć z nami dochodowy klub fitness, skontaktuj się już teraz
m.wolny@top-gym.pl, tel. +48 668 018 040
Więcej na www.top-gym.pl

Artykuł sponsorowany

- REKLAMA -