Calypso Fitness zawita w Poznaniu

Calypso Fitness, najbardziej przyjazna sieć klubów fitness wg użytkowników, otwiera pierwszy klub w Poznaniu.

Klub o powierzchni prawie 1700 mkw. wyposażony zostanie w klimatyzowaną przestronną salę do zajęć fitness, siłownię, strefę funkcjonalną, strefę maszyn półwolnych, strefę cardio, klatkę do Cross Trainingu oraz salę Power Bike, a także dwie sauny fińskie.

-Calypso Fitness od lat propaguje zdrowy styl życia i sportowe pasje, dbając o realizacje celów treningowych klubowiczów. W cenie karnetu zagwarantowana jest opieka doświadczonych trenerów wraz z rozpisaniem indywidualnego planu treningowego oraz nielimitowany dostęp do kompleksowych pomiarów składu ciała na najnowocześniejszym analizatorze Tanita, jak również oferta urozmaiconych i atrakcyjnych zajęć grupowych – czytamy w informacji prasowej Calypso Fitness.

Pierwszy klub w Poznaniu usytuowany będzie w prestiżowej lokalizacji „Avenida” – w największym Centrum Handlowym w regionie. Aktualnie Calypso Fitness posiada ponad 40 klubów w 21 miastach, wszystkie znajdują się w kluczowych punktach. Wybór klubu fitness często uwarunkowany jest jego lokalizacją, dlatego dla Calypso Fitness priorytetem jest, aby każdy z klubów był w dogodnym dla klienta miejscu. Również w Poznaniu klienci będą mieli zagwarantowany bezpłatny dostęp do parkingu przez 3h.
Otwarcie Calypso Fitness Poznań Avenida odbędzie się już 23 marca o godzinie 8. Klub będzie do dyspozycji klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-23:00 oraz w każdą sobotę i niedzielę od 8:00 do 20:00.

Źródło: materiały prasowe Calypso Fitness

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ