Siłownia od Nestlé

W ramach wspierania lokalnych społeczności Nestlé wybuduje plenerowe siłownie w lokalizacjach, w których mieszczą się fabryki firmy. Pierwsza z nich powstała w Rzeszowie.

Nestlé postawiło w Rzeszowie siłownię plenerową przy skrzyżowaniu ulic Unii Lubelskiej i Reformackiej. Dzięki niej mieszkańcy mogą korzystać z profesjonalnych sprzętów do ćwiczeń, takich jak rowerek, wioślarz, twister czy orbitrek. Siłownia na świeżym powietrzu to doskonałe miejsce do indywidualnych ćwiczeń zapalonych sportowców, jak i wspólnej rekreacji całych rodzin.

Rzeszów jest jednym z kilku miast w Polsce, w których staną siłownie plenerowe od Nestlé. Kolejne wybudowane zostaną w Kaliszu i Kargowej, gdzie również znajdują się zakłady produkcyjne firmy.

To już kolejna tego rodzaju inicjatywa firmy. Wcześniej, w ramach dwóch edycji konkursowej akcji o nazwie Nestlé Porusza Polskę, powstało ponad 30 takich obiektów w różnych gminach na terenie całego kraju. Sportowy sprzęt postawiono wtedy w lokalizacjach, które wzięły udział w ogłoszonym konkursie i otrzymały największą liczbę głosów oddanych przez mieszkańców poszczególnych gmin zgłaszających swój udział w akcji. Po zakończeniu głosowania Nestlé ufundowało po jednej siłowni w każdym województwie, w zwycięskiej gminie.

Budując dostępne dla wszystkich siłownie plenerowe, firma zachęca mieszkańców lokalnych społeczności do prowadzenia zdrowszego stylu życia i pragnie przyczynić się w ten sposób do podnoszenia jego jakości, a także dążyć do lepszej przyszłości, zarówno każdego człowieka jak i całych społeczności – szczególnie tych lokalnych.

Źródło: materiały prasowe Nestle

- REKLAMA -