ENDURANCE80 – linia sprzętu cardio od gym80

gym80 wchodzi w nową kategorię produktów tworząc własną linię cardio – ENDURANCE80. ENDURANCE80 to rowerki poziome i pionowe, bieżnia oraz orbitrek. Urządzenia przekonują jakością i wzornictwem, doskonale uzupełniając gamę produktów gym80.

Rowerki

Rowerki gym80 posiadają funkcję Smart Mirror. Dzięki niej każdy smartfon lub tablet z systemem iOS lub Android można łatwo wyświetlić na monitorze o przekątnej 15,6 cala. Odpowiedzialna jest za to funkcja dublowania. Zajmuje to tylko kilka sekund. Użytkownicy rowerków mogą wybierać spośród różnorodnych wirtualnych programów treningowych. Co również bardzo ważne z punktu widzenia użytkownika, rowerki posiadają komfortowe pedały z regulowanymi paskami i wygodną dźwignię do regulacji siedzenia.

Orbitrek

Orbitrek marki gym80 wyróżnia się wysokością podnoszenia/skoku wynoszącą zaledwie 18 cm. Jest to tym samym jedna z najniższych wysokości na rynku. To znacznie ułatwia rozpoczęcie treningu. Dwie duże płyty pedałów są bardzo blisko siebie. Dzięki temu każdy użytkownik może przyjąć neutralną pozycję miednicy.

Bieżnia

Z kolei bieżnia, dzięki opatentowanej funkcji Speed Sync, pozwala regulować prędkość bez konieczności wykonywania ruchu. Urządzenie kontroluje pozycję biegacza i automatycznie dostosowuje prędkość. Podobnie jak w przypadku sesji biegania na świeżym powietrzu, użytkownik sam ustala tempo. Czułość można ustawić na 3 różnych poziomach. Opatentowany element zapobiega niepożądanym ruchom pasa biegowego, ogranicza przenoszenie wibracji na urządzenie o 90% i amortyzuje uderzenia nawet o 80%. Bieżnia posiada 2 silniki podnoszenia. Dzięki nim użytkownik ma znacznie lepsze odczucia podczas biegania lub chodzenia. Monitor o przekątnej 21,5 cala pozwala przeglądać pocztę, media społecznościowe, a także udać się na wirtualny spacer przez metropolie Europy czy ścieżki poza miastami. Nowoczesna konsola, wiele funkcji dodatkowych czy też zakres programów szkoleniowych i rozrywkowych gwarantują całkowicie nowe możliwości dla użytkowników.

Więcej informacji u dystrybutora sprzętu marki gym80 – www.aktiv-vital.pl

Artykuł sponsorowany

 

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ