3 x HUMAN Fitness Philosophy już w październiku

1 października br. nastąpi jednoczesne otwarcie dwóch kolejnych lokalizacji HUMAN Fitness Philosophy. Rozwój marki na lokalnym rynku jest wynikiem planu biznesowego, który realizowany jest zgodnie z założeniami. – Koncepcja naszej filozofii fitness znajduje swoich zwolenników, co pozwala nam optymistycznie patrzeć w przyszłości planować dalszy rozwój marki – mówi nam Mateusz Stypułkowski, pomysłodawca HUMAN Fitness Philosophy.

Jeden z klubów zlokalizowany jest pod Łodzią w miejscowości Rzgów na terenie parku handlowego Ptak Fashion City, jednego z największych kompleksów handlowych w Europie. Klub o powierzchni 2300 mkw. będzie największym i najbardziej reprezentacyjnym przedsięwzięciem. Oprócz charakterystycznej dla brandu HUMAN obszernej strefy functional / performance dostępne będą nieco bardziej klasyczne strefy: maszyn siłowych, wolne ciężary, siłowa dla kobiet, studio fitness, studio mental czy gabinet fizjoterapii. Punktem wyróżniającym klub w Rzgowie będzie też profesjonalny, pełnowymiarowy kort tenisowy z pełną opieką instruktorską.

Drugi z nowych klubów zlokalizowany jest w centrum Łodzi i będzie ukłonem w stronę klubowiczów ceniących klasyczne rozwiązania infrastrukturalne. Na powierzchni 700 mkw. znajdą kompleksowo wyposażoną siłownię, studio fitness i salę bike.

-W obu klubach z pełną determinacją wdrażamy nasz autorski model obsługi klienta oparty o indywidualne podejście, diagnostykę i trening ukierunkowany na konkretne cele. Dla nas trening jest przede wszystkim drogą do zdrowia, a pełne bezpieczeństwo i efektywność zapewnia opieka merytoryczna akademii PTA. Filozofia HUMAN dotrze do jeszcze większej ilości osób i to nas cieszy – opowiada Mateusz Stypułkowski. – HUMAN tworzą ludzie dla ludzi i z tym przesłaniem otwieramy drzwi kolejnych lokalizacji. Plan na najbliższe miesiące to koncentracja na wygenerowaniu jak największej rentowności z trzech klubów i budowanie siły lokalnej marki. Mamy też oczywiście plany dalszej ekspansji, które ujawnimy w odpowiednim czasie – dodaje.

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ