CityFit na kolejne dwa lata z Technogym

Sieć całodobowych klubów fitness CityFit podpisała umowę o kontynuacji współpracy z ITP S.A., wyłącznym dystrybutorem Technogym w Polsce. CityFit wyposaży nowo otwarte kluby w sprzęt marki Technogym.

Sieć CityFit wybrała urządzenia skierowane do szerokiego grona użytkowników, zarówno do zaawansowanych w ćwiczeniach, jak i stawiających swoje pierwsze kroki w klubach fitness. W klubach CityFit znajdą się urządzenia siłowe z linii Element, Selection i Pure Strength oraz urządzenia cardio z linii Excite+.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy kontynuować współpracę z siecią CityFit.
Sprzęt marki Technogym wyróżnia doskonała jakość i unikalny, włoski design. Dlatego jestem przekonany, że członkowie klubów fitness CityFit będą zachwyceni ofertą urządzeń – powiedział Dominik Śliwowski, Członek Zarządu ITP S.A.

– W klubach CityFit stawiamy na najwyższą jakość treningu. Dlatego podjęliśmy decyzję o kontynuacji współpracy z czołową marką na rynku sprzętu fitness jaką jest Technogym. Urządzenia pojawią się w naszych nowych lokalizacjach m.in. w Poznań Pestka, Warszawa Wola oraz Warszawa Reduta – mówi Łukasz Gądek, Członek Zarządu CityFit.

CityFit posiada 15 klubów w Polsce. Ich wnętrza podzielone są na tematyczne strefy treningowe. Klubowicze mają dostęp do sprzętu klasy premium – w każdym klubie znajduje się ponad 60 urządzeń cardio oraz 130 siłowych, oraz zajęć fitness dostępnych w cenie karnetu.

Wyróżnikiem otwartych 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu klubów jest również internetowy proces rejestracji i zarządzania członkostwem, atrakcyjne ceny członkostwa, oraz brak obowiązkowych, długoterminowych umów.

Źródło: materiały prasowe Technogym/ ITP SA

Artykuł sponsorowany

- REKLAMA -