Kolejna inwestycja sieci Fitness Platinium

Krakowska sieć klubów Fitness Platinium poinformowała właśnie o planowanej od dawna przebudowie klubu mieszczącego się przy ul. Lea 213 w Krakowie. Jakich zmian możemy się spodziewać?

Inwestycja będzie polegała przede wszystkim na znacznym powiększeniu powierzchni klubu. Aktualnie liczy ona 800 mkw., a po przebudowie będzie wynosić aż 2400 mkw. Na efekty tej metamorfozy trzeba będzie trochę poczekać, ale Fitness Platinium podzieliło się wstępnymi wizualizacjami zarówno wnętrza, jak i zewnętrznej części budynku. Ostateczną listę wyposażenia oraz stref klubu poznamy w przyszłości, mimo to już teraz projekt robi fantastyczne wrażenie.

Powiększenie klubu wiąże się z przebudową i nadbudową obiektu, w którym klub się znajduje. Zostanie on połączony z sąsiednim budynkiem biurowym przewiązką. Ponadto, powstanie poziomowy garaż nadziemny, który łącznie z obecny parkingiem oferować będzie 62 miejsca parkingowe.

Otwarty w 2008 roku klub Fitness Platinium Lea 213 to pierwszy i najstarszy klub sieci. Aktualnie zamknięty z powodu sytuacji epidemiologicznej, w normalnym trybie otwarty jest całodobowo przez 7 dni w tygodniu. Na powierzchni 800 mkw. znajduje się 6 stref treningowych, w tym m.in. strefa cardio, strefa maszyn półwolnych i strefa wolnych ciężarów. Po intensywnym treningu można odpocząć w saunie suchej.

Przebudowa obiektu jest inwestycją długoterminową. Dokładna data rozpoczęcia prac nie jest jeszcze znana.

Źródło: materiały prasowe

- REKLAMA -