FIBO 2021 odwołane

Na takie widoki w Kolonii będziemy musieli poczekać do przyszłego roku. Odwołanie tegorocznego FIBO chyba nie jest zaskoczeniem dla nikogo, bo ciężko o organizację tak dużej imprezy międzynarodowej, kiedy w wielu państwach nadal obowiązują ograniczenia i reżim sanitarny,  jesień stoi pod znakiem zapytania, jeśli chodzi o prognozowane kolejne fale.

Jak poinformowało biuro prasowe organizatora FIBO, planowana na 4-7 listopada 2021 kolejna edycja targów została odwołana. Powodem jest niepewność na poziomie globalnym. Targi FIBO, jakie znamy i cenimy, mają powrócić do Kolonii w 2022 w dniach 7-10 kwietnia.

Jak czytamy w komunikacie prasowym, przedsiębiorcy branży fitness mimo wielkiej tęsknoty za spotkaniem, są świadomi licznych utrudnień i ograniczeń wynikających z sytuacji. Restrykcje nie pomagają w swobodnym przemieszczaniu się.

„Międzynarodowe wydarzenie tego formatu co FIBO jest w aktualnej sytuacji nie do zorganizowania. Nie jesteśmy w stanie spełnić warunków jakie względem takiej imprezy stawiaj wystawcy, odwiedzający, a także partnerzy – mówi Benedikt Binder-Krieglstein, CEO organizatora targów, RX Austria & Germany. – Wspólnie z wystawcami i partnerami podjęliśmy decyzję o powrocie do Kolonii dopiero w kwietniu 2022 roku.

Źródło: materiały prasowe

- REKLAMA -