Zdrofit w The Warsaw HUB

Zdrofit dołączył do grona najemców The Warsaw HUB, na warszawskiej Woli, w południowo-zachodniej części ronda Daszyńskiego. Inwestycja połączy cechy i udogodnienia wielofunkcyjnego ośrodka biznesowego ze znakomitą dostępnością komunikacyjną – bezpośrednim połączeniem z II linią metra. Otwarcie klubu zaplanowano w 2020 r.

 

Klub w The Warsaw HUB, zlokalizowany będzie na pierwszy piętrze budynku „C” i zajmie powierzchnię 1500 mkw. Zgodnie ze standardami sieci klub zapewni usługi fitness na nowocześnie wyposażonych powierzchniach – siłowni, ze strefami kardio i wolnych ciężarów oraz przestronną częścią do cross trainingu, salach fitness z bogatą ofertą zajęć zorganizowanych oraz saunach.

– Obecność Zdrofitu w The Warsaw HUB to realizacja naszych założeń lokalizowania klubów w inwestycjach znajdujących się przy kluczowych węzłach komunikacyjnych i centrach handlowych, biznesowych. Z satysfakcją staniemy się częścią tak prestiżowego kompleksu i dostarczymy usług fitness na najwyższym poziomie – mówi Jakub Raniszewski, członek zarządu Zdrofit.

The Warsaw HUB zlokalizowany po przeciwległej stronie Warsaw Spire stanie się częścią nowego centrum biznesowego stolicy. Kompleks ma być odpowiedzią na potrzeby i oczekiwania nowoczesnych korporacji i startupów. Zakończenie budowy zaplanowane jest na przełom 2019 i 2020 roku.

– Cieszymy się, że Zdrofit wybrał naszą lokalizację na stworzenie swojego pierwszego klubu w obrębie Ronda Daszyńskiego. Nasz nowy projekt łączy wiele funkcji, od biurowych po hotelowe, dlatego nie mogło w nim zabraknąć rozpoznawalnej marki propagującej zdrowy, aktywny tryb życia – mówi Jarosław Zagórski, Dyrektor Handlowy i Rozwoju Ghelamco Poland.

Źródło: materiały prasowe Zdrofit

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ