Life Fitness – teraz Polska

W dniach 18-20 lutego Warszawa gościła około 100 przedstawicieli dystrybutorów marki Life Fitness z obszaru EMEA (Europa, Bliski Wschód oraz Afryka). To prestiżowe wydarzenie odbywa się co roku w innym kraju.

Life Fitness – historia i dziedzictwo

Program zjazdu, który odbył się w hotelu Marriott w centrum Warszawy był napięty i zróżnicowany. Hasłem przewodnim Life Fitness DB Event było: “nasza historia, nasze dziedzictwo (“Our story, our Legacy”). Pierwszym nieformalnym akcentem było przywitanie uczestników w Panorama Bar na 40 piętrze hotelu Marriott z pięknym widokiem na Warszawę.
We wtorek 19.02, kluczowe osoby z zarządu Life Fitness dzieliły się swoją wizją, planami oraz podsumowywały ubiegły rok. Jednocześnie pokazywały, jak marka Life Fitness wychodzi naprzeciw trendom i jak to wpływa na nowe produkty oraz sprzedaż. Dzień wykładów zakończyło inspirujące wystąpienie Georga Flooksa z sieci klubów Fitness First, odpowiedzialnego za rozwój marki na Bliskim Wschodzie, który skupił się na kulturze organizacyjnej i budowaniu więzi z pracownikami.

Life Fitness - zjazd w Polsce

Później uczestnicy DB Eventu odwiedzili FIT/One w Blue City. Testowali w nim ofertę zajęć grupowych, m.in indoor cycling, boks, trening funkcjonalny na klatce Life Fitness Synrgy 360 oraz na sprzęcie Hammer Strength. Wieczorem odbyła się uroczysta kolacja i wręczenie nagród dla dystrybutorów w klubie SEN. A już w środę 20 lutego od rana chętni trenowali w OrangeTheory Fitness, by potem naładowani energią po treningu HIIT uczestniczyć razem z pozostałymi dystrybutorami w całodziennych intensywnych warsztatach sprzedażowych.

-Czujemy się wyróżnieni, że w tym roku mogliśmy gościć naszych kolegów z całego świata oraz kluczowe osoby z zarządu Life Fitness w stolicy naszego kraju. To bardzo prestiżowe wydarzenie, tym bardziej dla nas ważne, że w tym roku jako TOP-GYM obchodzimy mały jubileusz. 10 lat temu dołączyliśmy do globalnej rodziny Life Fitness. Marka ta jest obecna w ponad 160 krajach na świecie

– mówi Maciej Wolny, współwłaściciel TOP-GYM.

– Wiemy, że nasz kraj i pokazywane kluby wywarły na uczestnikach zjazdu bardzo pozytywne wrażenie, co niezwykle nas cieszy, zwłaszcza, że większość z nich w Polsce była po raz pierwszy – dodaje Wolny.

Źródło: materiały prasowe TOP-GYM, fot. Zofia Kowalczyk, Magdalena Nelke

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ