8 razy Calypso Fitness w Trójmieście

To już 8 lokalizacja Calypso Fitness w rejonie Trójmiasta, 46 w Polsce.
Na powierzchni 1900m2 znajdziemy klimatyzowaną salę do zajęć fitness, siłownię, strefę funkcjonalną i strefę wolnych ciężarów, salę do Power Bike i klatkę do Cross Trainingu. Otwarcie planowane jest na połowę kwietnia.

– To co wyróżnia ofertę Calypso Fitness to innowacyjne połączenie abonamentu fitness z prywatną opieką medyczną gwarantowaną przez PZU Zdrowie. Fit Plus to pierwsza taka karta, dedykowana osobom, które w kompleksowy sposób chcą zatroszczyć się o swoje zdrowie. W cenie karnetu zapewniona jest także stała opieka trenerów wraz z rozpisaniem indywidualnego planu treningowego oraz pełna diagnostyka treningowa na urządzeniu Tanita – czytamy w informacji prasowej.

Calypso Fitness od lat stawia na stały i dynamiczny rozwój. Obecnie działa już 45 klubów w 19 miastach. W pierwszej połowie roku ilość klubów przekroczy 50, dodatkowo do końca roku sieć zapowiada kilkanaście nowych otwarć. Coraz bardziej prawdopodobne staje się osiągniecie magicznej liczby 100 klubów, w najbliższych latach.

Źródło: materiały prasowe Calypso Fitness

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ