Już 11 sierpnia rusza nowa strefa letnia FREEBOX BARS Plaża przy PGE Narodowym. Będzie to wyjątkowa przestrzeń ok 3000 mkw. rozrywki, aktywnego wypoczynku i relaksu położona w samym centrum Warszawy – na błoniach PGE Stadionu Narodowego. To projekt wpisujący się w aktualne trendy, stworzony z myślą o różnych potrzebach konsumentów, przyjazna strefa miejska o iście wakacyjnym klimacie pozwalającym oderwać się od codziennego zgiełku i rutyny.

Koncept FREEBOX Bars to największa taka sieć w Polsce – 30 barów w sezonie letnim 2017. Obiekty dostępne są w najpopularniejszych kurortach letnich i zimowych – plażach polskiego wybrzeża, stokach narciarskich oraz popularnych miejscach o dużym nasileniu turystycznym. Obiekt w Warszawie to wizytówka projektu w 2017.

Strefę sportową przejęli instruktorzy z Olimpia Fitness Club, centrum fitness na Saskiej Kępie. Mieszkańcy Warszawy mogą  spodziewać się zajęć Jumping Fitness, zawodów sportowych, treningów fitness, maratonów Zumby oraz specjalnych wydarzeń tj. Gym Hero DJ Training. Pierwszy trening Fitness Jumping odbędzie się już w najbliższą sobotę, o godz 17:30, na tarasie widokowym. Będzie to początek z cyklu zajęć prowadzonych przez Cząstka Skacze.

Oprócz treningów, dobrej kuchni i słonecznego klimatu odbędą się również koncerty live, projekcje filmów i weekendowe wieczory klubowe. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ