Krakowski Szczyt Formy

Jak wznieść się na szczyt formy? Tego będzie się można dowiedzieć już od dzisiaj w krakowskim studiu treningu o wdzięcznej nazwie Szczyt Formy. Jego właścicielką jest pasjonatka biegów górskich, Karolina Ciurka-Baster. Karolina zdobyła tytuł Trenera Roku Krakowa w ostatnim plebiscycie sportowym Gazety Krakowskiej.

 

Kameralne studio powstało przy ul. Ślicznej w Krakowie. Na powierzchni 70 mkw. z klientami pracować będzie 6 trenerów.
Skąd pomysł na ten fitness biznes? – Pomysł narodził się bardzo spontanicznie. Znajomy sprzedawał lokal i w ciągu 3 dni zdecydowałam, że wezmę go. Już wcześniej myślałam o tym, że kiedyś fajnie by było mieć “coś swojego” i skoro nadarzyła się okazja, to stwierdziłam, że to znak i trzeba działać – opowiada Karolina.

 


– Liczę na klientów ceniących komfort podczas treningu i rodzinną, luźną atmosferę. Takich, którzy chcą podążać do postawionego sobie celu treningowego. Lubię pracować zarówno ze sportowcami, jak i amatorami aktywności fizycznej. Profesjonaliści wiedzą, po co przychodzą i są skoncentrowani na ciężkiej pracy, a przecież podczas ich treningów lekko nie jest. “Zwykłych ludzi” lubię edukować, tłumaczyć im, dlaczego tak ważna w ich życiu jest aktywność fizyczna, ruch. Ci klienci cieszą się bardzo z efektów treningów i są chyba nawet bardziej wdzięczni trenerowi – dodaje Karolina

Studio Szczyt Formy będzie oferowało treningi personalne 1:1 i 1:2. Będzie można także skorzystać z porady dietetyka. Po treningu każdy z klientów będzie mógł odpocząć i napić się darmowej kawy. Woda również będzie dostępna bezpłatnie.

Cena treningu personalnego dla jednej osoby w pakiecie – od 130 zł. Cena treningu dla dwóch osób – od 160 zł.

Zdjecia: archiwum Karolina Ciurka-Baster

 

- REKLAMA -