4. edycja konferencji Science4Football

Międzynarodowa konferencja Science4Football odbędzie się w dniach 15 – 16 listopada. Hasłem czwartej już edycji tego wydarzenia o profilu sportowo-naukowym jest „Mistrzowski umysł”. Tematyka obejmie przygotowanie mentalne i trening kognitywny – czynniki w decydującym stopniu wpływające na sukces we współczesnej piłce nożnej.

Tegoroczna edycja Science4Football udzieli kompleksowej i uwzględniającej najnowsze trendy odpowiedzi dotyczącej wszechstronnego rozwoju psychologicznego sportowca.

Przygotowanie mentalne, trening kognitywny, dbałość o swój ciągły rozwój na wielu poziomach i utrzymanie higieny psychicznej na najwyższym poziomie to w opinii trenerów i ekspertów kluczowe elementy w osiąganiu mistrzostwa.

Pandemia COVID-19 jeszcze bardziej uwydatniła znaczenie i potrzebę rozwoju umysłowych cech zawodników i członków sztabów trenerskich. Uczestnictwo w Science4Football pozwoli na znaczące podnoszenie kompetencji w tym obszarze z praktycznego i naukowego punktu widzenia.

Organizatorzy czwartej edycji Science4Football do grona prelegentów zaprosili autorytety w dziedzinach psychologii sportu oraz przygotowania mentalnego, m.in.:

  • Werner Helsen, UEFA Sports Scientist & Training Expert
  • Mick Clegg, były trener przygotowania atletycznego Manchesteru United, właściciel ośrodka Olympic Sport Gym
  • Eric Castien, założyciel Brain First
  • Nick Littlehales, trener snu
  • Mikołaj Markiewicz, trener widzenia
  • Michał Dąbski, trener mentalny Legii Warszawa
  • Michał Zioło, dyrektor sportowy akademii BVB Łukasza Piszczka
  • Michael McGurn, były trener przygotowania motorycznego m.in. Evertonu FC, Hull City i Akademii Manchesteru United

Konferencja zostanie zlokalizowana w najnowszym ośrodku treningowym w Europie Środkowej – Legia Training Center oraz strefie biznesowej stadionu Legii Warszawa.

Tu

O Science4Football

Science4Football to coroczne, uznane na rynku międzynarodowych konferencji sportowych wydarzenie promujące praktyczną wiedzę i rozwój technologiczny z udziałem ekspertów reprezentujących najlepsze kluby europejskie i innowacyjne organizacje. Dotychczasowe edycje zgromadziły setki uczestników z Polski i zagranicy: trenerów różnych dyscyplin sportu, trenerów przygotowania fizycznego, analityków, lekarzy medycyny sportowej, dietetyków, psychologów sportu, fizjoterapeutów i przedstawicieli sportowych startupów.

LINK do rejestracji i zakupu biletów

Źródło: materiały prasowe

Posłuchajcie wywiadu z Nickiem Littlehales, którego udzielił nam podczas premiery jego książki w Polsce – LINK

- REKLAMA -