Zdrofit Camps, czyli turystyka okraszona sportem

wellbeing and healthy lifestyle concept, yoga background

Sieć fitness klubów Zdrofit, we współpracy z Venga Sport &Travel, przygotowała wyjazdy połączone ze zdrowym ruchem, które zaplanowano w pięknych zakątkach Polski – na Kaszubach, w górach i na Mazurach. Uczestnicy mają do wyboru trzy rodzaje obozów – Harmony, Fitness i Cross Training. Projekt Zdrofit Camps realizowany jest w zgodzie z kampanią „Postaw Zdro Przed Fit”.

-Zdrofit Camps to konsekwencja naszej strategii propagowania aktywności fizycznej wśród Polaków, nie tylko w naszych klubach, ale również poza nimi. Chcemy, aby uczestnicy mieli poczucie, że to najlepsza inwestycja w zdrowie i rozwój osobisty. W zespołach Zdrofitu mamy ekspertów w zakresie aktywności fizycznej. Natomiast nasz partner, Venga Sport & Travel zapewnia całe know how związane z organizacją wyjazdów turystycznych. To idealne połączenie z korzyścią dla naszych klubowiczów i nie tylko – powiedziała Joanna Skrzyńska, menadżer operacyjny sieci Zdrofit.

-Z naszych obserwacji wynika, że coraz więcej osób decyduje się na wyjazdy turystyczne w celu uprawiania sportu. W wolnym czasie nastawiamy się na nowe przeżycia i doświadczenia. Dotyczy to zarówno osób ćwiczących regularnie, jak i tych, którzy podczas wyjazdu chcą rozpocząć przygodę z aktywnością fizyczną i znaleźć sport dla siebie – powiedział Jerzy Mieńkowski, Partner Zarządzający w Venga Sport & Travel.

W ofercie obozów znalazły się trzy propozycje – Harmony to wyjazdy dla osób spragnionych aktywnego wypoczynku i relaksu. Wśród zajęć ruchowych znajdą się joga i Zdrowy kręgosłup.
Cross Camp to wyjazd z solidną dawką treningów funkcjonalnych podkręcających metabolizm, poprzedzonych nauką prawidłowej techniki wykonywania ćwiczeń.
Natomiast Fitness Camp to aktywny wypoczynek dla całych rodzin – wszechstronne treningi na sali i w plenerze, wykłady z zakresu odżywiania, treningi mentalne oraz animacje dla dzieci podczas treningów rodziców. Zajęcia na wyjazdach zaplanowano w małych grupach, tak aby odbywały się w kameralnej atmosferze, bez presji i pośpiechu. To pozwoli również na dostosowanie poziomu treningów do każdego uczestnika, niezależnie od posiadanych umiejętności i aktualnej formy.
Oprócz aktywności fizycznej organizatorzy zapewniają wysoki standard zakwaterowania
i pełnowartościowe posiłki. Treningi poprowadzą instruktorzy rekomendowani przez sieć klubów fitness Zdrofit.
– Bardzo się cieszę z nawiązania współpracy z największą w Polsce siecią klubów fitness Zdrofit. Stworzyliśmy unikalną ofertę prozdrowotnych wyjazdów treningowych, której w naszej ocenie brakowało na rynku. Stawiamy na jakość, wszechstronność i indywidualne podejście do każdego uczestnika – dodał Jerzy Mieńkowski.

Szczegółowe informacje na temat Zdrofit Camps znajdują się na stronie: www.zdrofit.camp

Źródło: materiały prasowe Zdrofit

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ