Gymsteer – jak to działa?

Gymsteer to nowy sposób zarządzania klubem. Gymsteer jest platformą dla klubów fitness pozwalającą na kompleksowe, intuicyjne i sprawne zarządzanie jego działaniem.

Założone bezpośrednio na stronie serwisu konto umożliwia działanie w systemie zarządzania już od pierwszej minuty po jego uruchomieniu. Niecałe 24 godziny wystarczą na finalną konfigurację konta klubu i migrację danych z poprzednio używanego systemu. W ramach założonego konta kluby uzyskują: własny profil, z możliwością podpięcia domeny,
bezpośrednią komunikację z klientem, możliwość tworzenia oferty zajęć w intuicyjnym grafiku drag & drop, weryfikację statystyk, sprzedaż karnetów i rezerwację zajęć przez klientów online, POS (sklep), weryfikację stanów magazynowych i kasowych, możliwość weryfikacji wejść, otrzymywania opinii, możliwość obsługi drukarki fiskalnej i czytnika kart.

Po okresie próbnym, kluby wybierają jedną z pięciu, najlepszą dla ich funkcjonowania taryfę (Start, Business, Business Plus, Professional, Enterprise). Zapoznaj się z ofertą na https://gymsteer.com/club-page.

Artykuł sponsorowany

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ