Wyciskanie na klatkę z Life Fitness Insignia Dual Axis Chest Press

Doświadcz mocy technologii Dual Axis® Insignia Series! Dual Axis Chest Press wykorzystuje moc technologii Dual Axis® (dwuosiowej). Na czym polega?

Otóż zapewnia wielokierunkowy opór i zbieżność toru ruchu zdefiniowanego przez użytkownika. Innowacyjność nowej maszyny siłowej ze stosem od Life Fitness polega też na tym, że łączy funkcje Chest Press i Pectoral Fly w jeden naturalny ruch wyciskania. To skutkuje bardziej efektywnym skurczem mięśni piersiowych, zapewniając klientom Twojej siłowni wyjątkowo efektywny trening klatki piersiowej.

Zobacz, jak trenuje się na Insignia Dual Axis Chest Press

Regulacje przyjazne dla użytkownika

Regulacja z góry jest dostępna z pozycji siedzącej, co pozwala użytkownikom zwiększyć lub zmniejszyć głębokość wyciskania. Ta przyjazna dla użytkownika funkcja zapewnia, że osoby na każdym poziomie sprawności mogą łatwo dostosować swój trening do swoich unikalnych potrzeb i celów. Maszyna stosowa Dual Axis Chest Press z linii Life Fitness Insignia ma kompaktowy i wytrzymały design. Waży 285 kg), a maksymalna waga użytkownika to 136 kg.

Insignia Dual Axis Chest Press – Twoje korzyści

Umożliwiając Twoim klientom trening na Dual Axis Chest Press zapewnisz im skuteczny trening na klatkę piersiową. Unikalny design i przyjazne dla użytkownika funkcje sprawiają, że maszyna ta jest niezbędnym elementem każdej siłowni, która podąża z duchem czasu.

Skontaktuj się z nami m.wolny@top-gym.pl  +48 668 018 040

- REKLAMA -