Wirtualny trening od TOP-GYM

Wirtualny trening to sposób na podtrzymanie motywacji i poczucia wspólnoty. Zwłaszcza w dobie pandemii. MZ-Remote to narzędzie do takiej formy treningu stworzone specjalnie dla klubów fitness i siłowni.

Wirtualny trening ze znajomymi

MZ-Remote umożliwia komunikację instruktorom z klubowiczami. Wyświetla parametry tętna na żywo dla wszystkich uczestników zajęć na jednym ekranie, niezależnie od miejsca treningu. Dzięki MZ-Remote można ćwiczyć ze znajomymi z klubu i uczestniczyć w ulubionych zajęciach grupowych bez wychodzenia z domu. Wszyscy uczestnicy korzystają z monitora aktywności Myzone. W ten sposób możliwa jest transmisja danych o tętnie. Myzone to innowacyjne rozwiązanie, którego celem jest nagradzanie za wysiłek (punkty MEPS) a tym samym nieustanna motywacja i tworzenie społeczności trenujących z Myzone.

Wirtualny trening

Jak działa MZ-Remote?

Potrzebny jest smartfon, iPad lub ekranu telewizora. Klubowicz musi zarejestrować się na zajęcia, by potem obserwować “na żywo” zakres tętna (i strefę wysiłku) swój i wszystkich uczestników oraz instruktora na jednym ekranie. Instruktor zmotywuje do pozostania w optymalnej strefie treningowej. Tak jak podczas zajęć w klubie fitness.
Gdy MZ-Remote połączy się z platformą streamingową, jak np. Zoom, wówczas trenerzy/instruktorzy prowadzący zajęcia mogą komunikować się z uczestnikami na bieżąco w trakcie zajęć.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z TOP-GYM
lub m.wolny@top-gym.pl, tel.  +48 668 018 040

Artykuł sponsorowany

- REKLAMA -