Park Wodny Moczydło – wielkie otwarcie

Położony na powierzchni 7 tys. metrów kwadratowych na warszawskiej Woli, Park Wodny Moczydło przeszedł modernizację za 26 milionów złotych. Modernizacja całkowicie odmieniła oblicze tego miejsca. Park Wodny Moczydło, jedyny tak duży obiekt miejski w Polsce, będzie do dyspozycji mieszkańców i turystów już od soboty 15 czerwca 2019 r.

 

Powstały przede wszystkim trzy zjeżdżalnie: multislide (3 tory i 15 metrów jazdy), kamikadze (z otwartą rynną na prawie 8 m wysokości), anakonda (długa, wijąca się na 57 metrów) oraz jeden z największych w Polsce basenów rekreacyjnych (prawie 3 tys. mkw powierzchni) z gejzerami wodnymi, ścieżką pontonową, siatką wspinaczkową i generatorem fal – „waveball”.
W bezpośrednim sąsiedztwie basenu rekreacyjnego ulokowano wodny plac zabaw o powierzchni około 240 mkw. W nim amatorzy wodnych atrakcji znajdą: dysze, armatki, wiaderka i tunel z kręgu. Na młodsze dzieci czeka zaś brodzik ze zjeżdżalnią „żółwiem”, dzwonkiem wodnym i wulkanem.

Park Wodny z udogodnieniami

Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA zadbało również o mamy karmiące. Dzięki współpracy z marką EMOTOPIC, koło placyku zabaw ustawiono specjalną, zadaszoną ławeczkę osłoniętą z trzech stron, gdzie można przewinąć i nakarmić dziecko.
Amatorzy sportu mogą zaś korzystać z boisk do siatkówki, piłki nożnej plażowej, koszykówki i boiska piłkarskiego Syrenka oraz stołów do ping-ponga, a także basenu sportowego o dł. 25 metrów.

Atrakcje

W sobotę, w dniu wielkiego otwarcia w godz. 12.00 do 16.00 dla wszystkich obecnych (w cenie biletu) AKTYWNA WARSZAWA przygotowała szereg dodatkowych atrakcji. Goście Moczydła będą mogli zmierzyć się z zawodnikami Warsaw Mets, podziwiać pokaz freestyle’u kajakarskiego czy obejrzeć pokazowy trening Onico Warszawa. Dla najmłodszych przewidziano strefę małego architekta, miejsce do tworzenia bransoletek, pokaz wielkich baniek mydlanych oraz nielimitowany popcorn.
15 czerwca bilet wstępu dla dzieci (do ukończenia 13 roku życia) będzie kosztował tylko złotówkę. Honorowane będą również karty Multisport, FITprofit i OK System.
Park Wodny Moczydło bedzie otwarty codziennie, do końca lata w godz. 9-19.

Źródło: materiały prasowe Aktywna Warszawa/ Foto: R.Motyl

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ