Fitness ponad podziałami

5 listopada 2020 r. o godz. 12:30 przed Salą Kolumnową w Sejmie odbędzie się konferencja prasowa zorganizowana z inicjatywy Polskiej Federacji Fitness. Udział w konferencji zapowiedzieli politycy większości ugrupowań politycznych.

Konferencja ma na celu pokazanie, że troska o wysportowane i zdrowe społeczeństwo nie ma barw politycznych. Organizatorzy chcą podkreślić, że bez wsparcia finansowego dalsze funkcjonowanie wielu firm z branży fitness grozi bankructwo.
W związku z powyższym przedstawiciele naszej branży, a także hotelarskiej, gastronomicznej i eventowej przygotowali wspólną propozycję sektorowych form pomocy, które zostały wysłane do Premiera, a także Ministrów najważniejszych resortów.

„Podczas tej konferencji chcielibyśmy omówić konsekwencje wynikające z zamknięcia branży fitness i podkreślić, że lock down, bez dalszego wsparcia finansowego, zarówno firm z branży fitness, jak i pozostałych branż zamkniętych, skazuje je na bankructwo”- powiedział Tomasz Napiórkowski” – prezes PFF.

Udział w spotkaniu z mediami zapowiedzieli przedstawiciele następujących partii politycznych: Platforma Obywatelska, Kukiz15 Koalicja Polska, Lewica, Konfederacja Wolność i Niepodległość.

Czytaj też Powstał Zespół Roboczy ds. Branży Fitness

Źródło: materiały prasowe PFF
Fot. Kane Reinholdtsen/ Unsplash

 

- REKLAMA -