Just GYM rusza na Warszawę

Just GYM zadba o formę pracowników biur i mieszkańców Mojego Miejsca na warszawskim Dolnym Mokotowie. Ogólnopolska sieć całodobowych klubów fitness wprowadzi się do pierwszego biurowca w tym projekcie realizowanym przez Echo Investment. Będzie to pierwszy klub tej marki w Warszawie.

Fitness na wyciągnięcie ręki

Fitness to styl życia i sposób na świetne samopoczucie, coś więcej niż tylko godzina ćwiczeń, szybka rozgrzewka na bieżni czy trening przed, lub po pracy. Chcemy być sprawni, zdrowi i w formie. Pracownicy firm, które w Moim Miejscu lokują swoje biura, oraz mieszkańcy na wyciągnięcie ręki będą mieli klub fitness o powierzchni blisko 2 tys. mkw., otwarty całą dobę, 7 dni w tygodniu.

– Podczas spotkań z przedstawicielami firm, które w Moim Miejscu już pracują lub chcą wynająć powierzchnię biurową, często słyszeliśmy, że jednym z ich ważnych oczekiwań jest klub fitness. Jestem przekonany, że Just GYM, który wkrótce otworzy się w pierwszym biurowcu, wpisuje idealnie w potrzeby naszych najemców – mówi Paweł Milcarz, senior leasing manager w dziale biur Echo Investment.

Wywodząca się z Poznania sieć klubów fitness w Moim Miejscu rozpoczyna swoją warszawską ekspansję.

– Chcąc rozwijać się w Warszawie, szukaliśmy dewelopera o sprawdzonej marce i renomie. Projekty Echo Investment właśnie tym się cechują, a Moje Miejsce to inwestycja, która z pewnością podniesie jakość naszej usługi. Widzimy w tym także szansę dla siebie. Klub fitness podnosi atrakcyjność obiektu, bo dzięki niemu jego użytkownicy mają zapewnione wszystkie podstawowe usługi w jednym miejscu: tam, gdzie pracują lub mieszkają. Z kolei nam otwiera to możliwość zdobycia nowych klientów – mówi Paweł Ciszek, prezes zarządu Just GYM.

Szeroka oferta treningowa

– Nasze kluby to nowoczesność organizacyjna, bowiem są one czynne non stop w trybie ciągłym 24/7/365, w pełni automatycznej obsłudze, funkcjonalnie urządzone i wyposażone w najnowszy sprzęt . Duża powierzchnia każdego klubu pozwala nam na zbudowanie bardzo szerokiej oferty treningowej. Nasi klienci znajdą u nas różnorodne strefy treningowe wypełnione sprzętem renomowanych marek. Just GYM to klub dla wszystkich, bez względu na płeć i wiek – dodaje.

Do wyboru lokalizacji i dopracowania szczegółów umowy przez Just GYM doszło dzięki współpracy z firmą doradczą Colliers International.

– Cieszymy się, że dzięki współpracy z Just GYM mogliśmy dołożyć swoją cegiełkę do tworzenia nowego fragmentu miasta, jakim będzie Moje Miejsce

– mówi Michał Malicki, ekspert ds. rynku handlowego w Colliers International.

Treningi z Just GYM będzie można rozpocząć już w trzecim kwartale 2019 roku.

Źródło: materiały prasowe
Przeczytaj też Just GYM razy osiem

- REKLAMA -