Well Fitness zamiast Fitness World

Dostępność 24 godziny na dobę, wysokiej jakości sprzęt oraz szeroka gama zajęć – to, jak informuje nowy właściciel klubów, czeka klientów klubów sieci Well Fitness, która od 1 września zastąpi istniejącą dotychczas markę Fitness World. W trakcie zmian placówki będą funkcjonować normalnie. Właścicielem klubów od grudnia 2020 roku jest Medicover Polska.

Fitness World zastąpi Fitness World

– Holistyczne podejście do zdrowia i aktywności fizycznej połączone z luźną, przyjazną atmosferą do ćwiczeń wyróżniało Fitness World. W Well Fitness będziemy kontynuować tę filozofię. Chcemy, aby było to miejsce dla każdego – bez względu na poziom zaawansowania treningowego, wiek czy kondycję. Wykwalifikowany zespół sprawia, że osoby odwiedzające siłownie z całą pewnością będą czuć się pewnie i komfortowo, a dodatkowe wsparcie Medicover ułatwi naszym klientom łączyć budowanie formy z dbaniem o zdrowie – mówi Maciej Kupis, dyrektor sieci Well Fitness.

Usługa najwyższej jakości

Jak czytamy w komunikacie prasowym, kluby Well Fitness wyposażono w najwyższej jakości sprzęt od wiodących producentów sprzętu fitness na świecie. Klimatyzowane obiekty podzielono na kilka stref. Są w nich między innymi strefy: cardio, stretchingu, funkcjonalną, obwodową oraz wolnych ciężarów. W cenę karnetu wliczono szeroką, nielimitowaną ofertę zajęć fitness oraz możliwość regularnego wykonywania analizy składu ciała. Siłownie otwarte są 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Posiadacze kart Medicover Sport będą mogli skorzystać z oferty abonamentowej sieci.

W zdrowym ciele zdrowy duch

Właścicielem Well Fitness jest Medicover Polska – międzynarodowa firma, świadczącą usługi medyczne i diagnostyczne, stale rozwijająca swoje portfolio w zakresie oferowania usług sportowych. Jak podkreśla Maciej Kupis, współpraca z Medicover pomoże w jeszcze lepszym dopasowaniu oferty sieci do potrzeb klienta.

– Nie od dziś wiadomo, że sport to zdrowie. Dlatego Medicover angażuje się w promocję aktywności fizycznej. W ramach naszej współpracy między innymi zostaną opracowane zajęcia rekomendowane przez Medicover, z których będzie mógł skorzystać każdy nasz klient

– mówi dyrektor sieci Well Fitness.

Źródło: materiały prasowe

Przeczytaj też Medicover rozwija portfolio klubów

- REKLAMA -