VI Konferencja PSTM przez tydzień online

Nie jeden, nie dwa dni, ale cały tydzień potrwa kolejna, szósta już, edycja Konferencji PSTM. Łącznie 20 godzin wartościowych treści, czyli 22 wykłady w 4 blokach tematycznych. Celem konferencji nie jest dotarcie tylko do elity polskich trenerów, ale do jak najszerszej grupy osób pracujących w branży fitness. Fitness Biznes został patronem medialnym wydarzenia.

Konferencja PSTM w sieci

“Startujemy już 28 listopada 2020, a kończymy 6 grudnia” – mówi Bartosz Groffik, wiceprezes PSTM. “Każdego roku staramy się ulepszać nasze wydarzenie i dawać jak największą dawkę edukacji i praktyki oraz tworzyć unikalną możliwość spotkania ludzi z branży i wzajemnej wymiany doświadczeń. Tegoroczna sytuacja na świecie zmusiła nas do zmiany pierwotnych planów i przeniesienia konferencji do sieci. Obiecujemy, że zaplanowane wykłady będą na bardzo wysokim poziomie i każdy z uczestników znajdzie interesujące zagadnienia. Całe wydarzenie powstaje przy współpracy Fit EXPO wraz z partnerami, którzy bardzo nas wspierają w celu stworzenia jak najlepszej jakości wydarzenia.”

Promujemy najwyższe standardy

“Do samego końca walczyliśmy, aby zorganizować stacjonarną konferencję w Poznaniu. Międzynarodowe Targi Poznańskie to wyjątkowe miejsce na nasz event, ale musimy poczekać do 2021, abyśmy mogli spotkać się ponownie. Dla nas liczy się bezpieczeństwo naszych członków, zawodników i współpracowników” – mówi Aleksandra Szpak, Członkini Zarządu PSTM, trenerka przygotowania motorycznego. ” Jesteśmy organizacją, która promuje najwyższe standardy. Dlatego w tym roku zapraszamy was na specjalne wirtualne spotkanie edukacyjne. Od 28.11. do 6.12 będziecie mogli obejrzeć ponad 20 prezentacji oraz wziąć udział w panelach dyskusyjnych live. Największym naszym sukcesem jest ponowne otrzymanie wsparcia ze strony Australijskiego Stowarzyszenia Trenerów Przygotowania Motorycznego (ASCA).”

Program Konferencji PSTM

Konferencja została podzielona na IV panele:

TECHNOLOGIA I TEORIA TRENINGU by SportsTechPoland
OPTYMALIZACJA TRENINGU PERSONALNEGO
STRATEGIE TRENINGOWE W PRZYGOTOWANIU MOTORYCZNYM
PROFILAKTYKA I FIZJOTERAPIA SPORTOWA

Dodatkowo przygotowano dwa webinary Q&A:
1. Brad Schoenfeld – najlepsze pytania – prowadzenie Paweł Głuchowski / JAkub Sytar
2. Mick Stierli przygotowanie motoryczne w służbach mundurowych
oraz
debatę ekspercką poświęconą tematowi technologii sportowych. Debatę poprowadzi Karol Flazinski.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia oraz rejestracja dostępne na www.konferencjapstm.pl

UWAGA! Na hasło FITBIZ10 otrzymasz 10%  zniżki na BILET NORMALNY.

Źródło: materiały prasowe

- REKLAMA -