Bezdotykowy zamek do szafek

Dostęp przez smartfon to najwyższy poziom higieny w korzystaniu z szafki. Bezdotykowy zamek do szafek OCS Smart można obsługiwać za pomocą touchpada lub pobierając aplikację Ojmar. Aplikacja pozwala użytkownikowi na blokowanie i odblokowywanie szafki za pomocą własnego smartfona. Wszystko całkowicie bezkontaktowo.

Bezpieczne zarządzanie z OCS Smart

Dzięki OCS Smart menedżerowie obiektów sportowych mają pełną kontrolę nad zamkiem. Mogą ustawiać, zmieniać lub usuwać funkcje za pomocą klawiatury. Ustawienia możliwe są także dzięki połączeniu Bluetooth z zamkiem za pomocą dostępnej do pobrania aplikacji do bezpiecznego zarządzania. OCS Smart posiada również antybakteryjną powierzchnię klawiatury, która nie posiada przycisków. Jest łatwa do wycierania i czyszczenia.
“Zapomnij o zepsutych kłódkach i monetach zakopanych na dnie torby gimnastycznej. Zapewniamy zaawansowane technologicznie rozwiązania, które są intuicyjne i idealnie pasują do estetyki premium” – mówią przedstawiciele firmy Fitnet, dystrybutora zamków Ojmar w Polsce.

Więcej informacji na temat zamków Ojmar znajdziesz na http://www.fitnet.pl/

Źródło: materiały prasowe Fitnet

 

- REKLAMA -