MultiSport w CityFit

Od 2 grudnia 2019 r. posiadacze kart MultiSport mogą trenować w klubach sieci CityFit.

Starannie przemyślana decyzja

– To starannie przemyślana decyzja – zarówno pod kątem biznesowym, ale przede wszystkim operacyjnym. Pytania dlaczego nie honorujemy karty MultiSport pojawiały się od dawna. Chcieliśmy odpowiedzieć na to zapotrzebowanie, czekaliśmy jednak na moment, w którym będziemy dysponować taką ilością przestrzeni i sprzętu, by zapewnić komfortowy trening zarówno naszym klubowiczom, jak i użytkownikom Benefit Systems. Obecnie w 15 miastach mamy 23 kluby o łącznej powierzchni ponad 43 tysięcy metrów kwadratowych. W sumie ponad 69 000 sztuk sprzętu dostępnego 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Nasze kluby są o 30% większe od średniej wielkości klubu w Polsce i wyposażone w 25% więcej sprzętu. Mamy też odpowiednią infrastrukturę sanitarną: średnio w każdym klubie użytkownicy mają do dyspozycji ponad 500 szafek i 14 pryszniców. Wdrożyliśmy również odpowiednie rozwiązania technologiczne, umożliwiające obsługę i bieżącą komunikację z nowymi klubowiczami. To etap naszego rozwoju, w którym możemy z całą pewnością powiedzieć: jesteśmy gotowi – mówi Łukasz Gądek, Członek Zarządu CityFit.

Posiadacze kart MultiSport mogą korzystać z klubów CityFit od 2 grudnia br., po uprzedniej rejestracji online. Ich tożsamość zweryfikują przez Gym Asystentów CityFit, którzy dostępni są od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00 – 22:00 oraz w weekendy w godzinach 8:00 – 20:00. Przejście przez portale wejściowe odbywać się będzie w oparciu o kody QR generowane za pomocą aplikacji CityFit.

 Źródło: materiały prasowe

- REKLAMA -