Dołącz do największej konferencji dla trenerów i fizjoterapeutów w Polsce!

Ruszyła sprzedaż biletów na największą konferencję dla trenerów i fizjoterapeutów w Polsce. Konferencja jest elementem programu FIT EXPO, odbywającego się w dniach 10-12 grudnia br. w Poznań Congress Center na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Przed nami kolejna edycja Konferencji Polskiego Stowarzyszenia Treningu Motorycznego. Wiedzą i doświadczeniem podczas prelekcji i warsztatów podzielą się z uczestnikami wykładowcy zagraniczni oraz z Polski.

W tym roku oprócz tematów związanych stricte z przygotowaniem fizycznym poruszane będą zagadnienia z zakresu fizjoterapii sportowej oraz dietetyki sportowej.
Wydarzenie, dzięki wyrobionej renomie, jest dziś synonimem gwarancji i najwyższej jakości merytorycznej, czego potwierdzeniem jest partnerstwo ASCA.

Jednak to nie wszystko. Dla pierwszych 50 osób super prezent: workshop poprowadzony przez Roba Skinnera (piątek godzina 18.00)! Ponadto organizatorzy przygotowali dla uczestników 20 miejsc na dodatkowe piątkowe szkolenie “Body Assesment”, które poprowadzi dr Kimi Sato. To jedyna taka okazja w Europie.

Skorzystaj z zakupu w pakiecie! LINK do zakupu biletów

Do zobaczenia w Poznaniu!

- REKLAMA -