Cardio na żądanie

Life Fitness On Demand ™ to zajęcia cardio na żądanie dla użytkowników na wszystkich poziomach sprawności. Programy są tak pomyślane, żeby każdy poczuł się komfortowo ćwicząc z instruktorami Life Fitness w partnerskim obiekcie. Podstawowy warunek – urządzenia cardio Life Fitness muszą być wyposażone w konsole Life Fitness Discover SE3HD.

Jeśli masz już tę linię maszyn w swoim obiekcie, nic prostszego, wystarczy włączyć darmową usługę LFON i zapewnić swoim klubowiczom angażujące treningi cardio z niesamowitymi, charyzmatycznymi instruktorami. Na jakich maszynach cardio Life Fitness można ćwiczyć z LFON? Na bieżniach, orbitrekach, rowerach pionowych i poziomych, trenażerach Arc Trainer i schodach treningowych PowerMill.

Cardio na żądanie LFON – korzyści dla twoich klubowiczów

Twoi klienci zyskają bezpłatny i nieograniczony dostęp do maksymalnie 200 filmów Life Fitness On Demand. Przy czym nie muszą się logować ani subsykrybować tej usługi. Zajęcia trwają od 10 min do 45 min.

Konsole Life Fitness Discover SE3HD – wyjątkowa jakość rozrywki

Konsole Discover SE3 HD klasy premium podłączone do internetu oferują już takie funkcje, jak telewizja, wirtualne kursy LifeScape, kompatybilność z aplikacjami fitness i wiele innych. Twoi klubowicze mogą więc oczekiwać niepowtarzalnych doświadczeń treningowe. Wystarczy prosta aktualizacja oprogramowania, by włączyć usługę Life Fitness on Demand. Kluby otrzymają instrukcję, która krok po kroku przeprowadzi ich przez włączenie usługi on Demand w konsolach maszyn cardio.

Entuzjazm i energia

Instruktorzy Life Fitness On Demand wnoszą do tego doświadczenia charyzmę, nieprzeciętną osobowość i energię. Entuzjazm instruktorów szybko udzieli się ćwiczącym, którzy pokochają Life Fitness on Demand. Instruktorzy wybrani przez Life Fitness na co dzień pracują w najlepszych butikowych studiach w Nowym Jorku i Chicago.
Life Fitness on Demand przenosi trening cardio na wyjątkowy poziom. Możesz być pewny, że dzięki LFON trening cardio wejdzie twoim klubowiczom w nawyk.

Spraw, by twoi klubowicze zachwycili się #LifeFitnessonDemand #cardionażądanie
Więcej na www.top-gym.pl

Artykuł sponsorowany

- REKLAMA -