Trzeci Zdrofit w Gdyni

Nowy klub największej sieci klubów fitness w Polsce zostanie otwarty już 17 grudnia w Gdyni. Ponad 1700 mkw. powierzchni zostało standardowo podzielone na strefy siłowni, cross trainingu, zajęć grupowych w salach fitness oraz saun.

Siłownia ze strefami kardio, urządzeń stosowych i wolnych ciężarów oraz strefy do ćwiczeń rozciągających została wyposażona w sprzęt marek Technogym, Hoist i Assault. W klubie znajdzie się wielofunkcyjna brama do treningu funkcjonalnego, airbiki, bieżnia typu curve oraz SkiErg Concept i ergometry wioślarskie.

Zajęcia grupowe będą odbywały się na dwóch salach – fitness oraz sali do indoor cyclingu. Urozmaicona oferta będzie propozycją zarówno dla wielbicieli mocnych treningów, jak i zajęć prozdrowotnych oraz tanecznych. Do dyspozycji klientów przy klubie znajduje się bezpłatny parking.

-Zdrofit w Gdyni to klub, w którym stawiamy na opcje treningu funkcjonalnego – oprócz strefy wolnych ciężarów oraz rozbudowanej strefy maszyn Technogym, mamy strefę funkcjonalną z Motion Cage, osobną salę cross i wydzieloną powierzchnię stretchingową o powierzchni 100mkw. Stawiając na możliwość wykonywania różnorodnego treningu w wielu wydzielonych strefach klubu, chcemy spełnić oczekiwania naszych przyszłych klubowiczów. Będzie to najnowocześniejszy klub w tej okolicy, nasz 11 klub na terenie województwa pomorskiego i trzeci klub w Gdyni – powiedział Przemysław Włodno, menedżer regionalny sieci Zdrofit, odpowiedzialny za region północnej Polski.

Źródło: materiały prasowe

- REKLAMA -
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułMultiSport w CityFit
Następny artykułNie idźmy na skróty

ZOSTAW ODPOWIEDŹ