Trzeci Zdrofit w Gdyni

Otwarcie nowego klubu sieci Zdrofit w Gdyni już 17 grudnia. Ponad 1700 mkw. powierzchni zostało standardowo podzielone na strefy siłowni, cross trainingu, zajęć grupowych w salach fitness oraz saun.

Wyposażenie

Siłownię ze strefami kardio, urządzeń stosowych i wolnych ciężarów oraz strefy do ćwiczeń rozciągających wyposażono w sprzęt marek Technogym, Hoist i Assault. W klubie znajdzie się wielofunkcyjna brama do treningu funkcjonalnego, airbiki, bieżnia typu curve oraz SkiErg Concept i ergometry wioślarskie.

Zajęcia grupowe

Zajęcia grupowe będą odbywały się na dwóch salach – fitness oraz sali do indoor cyclingu. Urozmaicona oferta to propozycja zarówno dla wielbicieli mocnych treningów, jak i zajęć prozdrowotnych oraz tanecznych. Do dyspozycji klientów przy klubie znajduje się bezpłatny parking.

Trening funkcjonalny and Co.

-Zdrofit w Gdyni to klub, w którym stawiamy na opcje treningu funkcjonalnego. Oprócz strefy wolnych ciężarów oraz rozbudowanej strefy maszyn Technogym, mamy strefę funkcjonalną z Motion Cage. W klubie jest też osobna sala cross i wydzielona powierzchnię stretchingowa o powierzchni 100 mkw. Stawiając na możliwość wykonywania różnorodnego treningu w wielu wydzielonych strefach klubu, chcemy spełnić oczekiwania naszych przyszłych klubowiczów. Będzie to najnowocześniejszy klub w tej okolicy, nasz 11 klub na terenie województwa pomorskiego i trzeci klub w Gdyni – powiedział Przemysław Włodno, menedżer regionalny sieci Zdrofit, odpowiedzialny za region północnej Polski.

Źródło: materiały prasowe

- REKLAMA -