Ruszył 63. klub marki Zdrofit

Dziś rano otwarto nowy klub Zdrofit przy ulicy Dzieci Warszawy 4. Klub w warszawskim Ursusie to już 63. lokalizacja marki Zdrofit i 39. w Warszawie.

Klub Zdrofit – Dzieci Warszawy znajduje się w nowo powstałym budynku Atrium Skorosze. Od poniedziałku do piątku klub otwarty jest w godzinach 6:00-22:00, natomiast w weekendy od 8:00 do 21:00. Na klubowiczów czeka przestronna siłownia, sala fitness, sala rowerowa oraz sauny. Klienci ursuskiego klubu mogą skorzystać z 30 bezpłatnych miejsc parkingowych. Dla najmłodszych przygotowano natomiast strefę dziecięcą Kids Play.
W nowej lokalizacji klienci mogą skorzystać z bogatej oferty zajęć grupowych takich, jak m.in. formy body&mind  (joga, pilates, stretching), dynamiczne (m.in. Tabata, TBC czy interwały), a także zajęcia oparte na sztukach walki (aeroboks) oraz treningi rowerowe. W Ursusie nie zabraknie też zajęć tanecznych – miłośnicy Zumby będą mogli uczestniczyć w nich we wszystkie dni tygodnia.

O MARCE:
Marka Zdrofit istnieje na rynku fitness od ponad 13 lat, a jej sieć tworzy kilkadziesiąt klubów, zlokalizowanych na terenie całej Polski. Oferta Zdrofit skierowana jest do osób, które szukają miejsc, gdzie mogą aktywnie spędzać czas, bez nadmiernej presji i rywalizacji. Marka promuje aktywność fizyczną, ale uprawianą w sposób odpowiedzialny, stawiając na pierwszym miejscu zdrowie.

Źródło: materiały prasowe Zdrofit

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ