GO ACTIVE SHOW wystartowało

18 maja o godz. 12 oficjalnie wystartowały targi GO ACTIVE SHOW 2018. To II edycja największej imprezy sportowej w Polsce, czwartej pod względem wielkości w Europie, jak podkreślają z dumą organizatorzy.

Cieszy fakt, że konferencja prasowa, w której udział wzięli ambasadorzy targów i gwiazdy, które poprowadzą treningi, wzbudziła ogromne zainteresowanie mediów, nie tylko branżowych. Aktywność fizyczna jest w centrum uwagi.

Piątek był dniem spokojniejszym. Na ten dzień nie zaplanowano wielu atrakcji dla fanów sportu. Piątek przewidziany jest na tego typu wydarzeniach jako dzień biznesowy. To okazja do spotkań i rozmów dla profesjonalistów branży, ale także możliwość wzięcia udziału np. w prezentacji raportu na temat rynku fitness w Europie (w tym także w Polsce), przygotowanym przez Deloitte i EuropeActive.
Szkoda, że właściciele klubów i studiów treningu tylko w małym stopniu wykorzystują możliwość przetestowania sprzętu, rozmów z dystrybutorami i producentami, zapoznania się z trendami. Brak zainteresowania to niestety utrzymujący się polski trend.
Już za kilka godzin ponownie otworzą się podwoje GO ACTIVE SHOW. Do zobaczenia w sobotę lub w niedzielę!

Dorota Warowna
Redaktor naczelna

- REKLAMA -