Trening siłowy z gym80

Marka gym80 stworzyła linie maszyn Pure Kraft Strong, z którą trening siłowy to prawdziwa przyjemność i maksymalne efekty treningowe.

– Urządzenia z linii Pure Kraft Strong marki gym80 łączą trening z hantlami z treningiem na urządzeniu. Seria Plate-Loaded oferuje wspaniałą biomechanikę, dzięki czemu ćwiczący może optymalnie stymulować mięśnie i stale zwiększać siłę

– mówi Rajmund Gola z firmy Aktiv-Vital, wyłącznego dystrybutora urządzeń m.in. marki gym80 w Polsce.

Trening siłowy spersonalizowany

Każdy obiekt sportowy może swoim maszynom nadać wyjątkowy, niepowtarzalny charakter. Marka gym80 oferuje bowiem customizację urządzeń. – Oprócz wielu wariantów kolorystycznych i dużego wyboru tkanin obiciowych, nasze opcje personalizacji obejmują również haftowane logo. Możliwości dostosowania urządzeń do estetyki obiektu są prawie nieograniczone – opowiada Rajmund Gola.

Siła prezentacji

Każdy klient, który będzie chciał wyposażyć klub w maszyny PURE KRAFT STRONG będzie miał możliwość wyjazdu do showroomu do Niemiec. Showroom marki gym80 znajduje się w Gelsenkirchen przy stadionie Schalke 04. Na pow. 1000 mkw. można zobaczyć wszystkie maszyny, wypróbować je, dotknąć, sprawdzić kolorystykę ram, tapicerek i innych  materiałów. Można też skorzystać z pomocy ekspertów i omówić możliwości konfiguracji powierzchni treningowej. Jednym słowem można tam zobaczyć ogrom i potencjał marki gym80 – dodaje Gola.

Trening siłowy z marką gym80

Skontaktuj się z wyłącznym dystrybutorem marki gym80 w Polsce! Umów się już dziś na spotkanie z nami i poznaj zalety wyjątkowej linii urządzeń Pure Kraft Strong.

Tel. kontaktowy: 534 688 191
Więcej na www.aktiv-vital.pl

Artykuł sponsorowany

- REKLAMA -