Nowy dyrektor generalny Life Fitness

Life Fitness powołał Paula Stonehama na nowego dyrektora generalnego. Zastąpił on Chrisa Clawsona ze skutkiem natychmiastowym.

Stoneham jest doświadczonym menedżerem. Dołącza do zespołu producenta sprzętu do ćwiczeń mając na swoim koncie sukcesy w prestiżowych markach w segmencie B2C. Ostatnio, przez sześć lat, pełnił funkcje prezesa zarządu w firmie Helly Hansen SA.
Na swej ścieżce zawodowej nowy szef Life Fitness nadzorował m.in. trzy transakcje sprzedaży firm, w tym sprzedaż Helly Hansen do Canadian Tire Corporation w 2018 roku. Stoneham rozpoczął swoją karierę w Procter & Gamble, a następnie był prezesem globalnego rozwoju biznesu w Colgate-Palmolive.

Sektor fitness przechodzi fazę szybkiej transformacji, napędzanej przez innowacje technologiczne i zmieniające się oczekiwania konsumentów. A wszystko to na tle bezprecedensowego okresu jakim jest pandemia

– skomentował swoją nową rolę i debiut w branży fitness Paul Stoneham.

Nowy szef Life Fitness

-Jako globalny lider, Life Fitness posiada siłę marki, zespół i infrastrukturę, aby napędzać innowacje i zapewnić wszystkim, od profesjonalnych sportowców po nowych użytkowników klubów, niezrównane doświadczenia treningowe. Jestem podekscytowany dołączeniem do tak doświadczonego zespołu i cieszę się, że mogę oprzeć się na wieloletnim doświadczeniu i renomie marki Life Fitness – dodał Stoneham.

Źródło: materiały prasowe

- REKLAMA -