Trening personalny z DARE

Każdy chciałby trenować z najlepszymi, pod indywidualną opieką, bez skrępowania, będąc motywowanym do regularnego wysiłku. Dlatego studia treningu stają się coraz bardziej popularne. Zwłaszcza te kameralne, dobrze wyposażone, z fachową obsługą. Trening personalny w takich okolicznościach jest nie tylko efektywny, ale i przyjemny. Co wpływa na coraz większe powodzenie tych miejsc?

Współpraca z najlepszymi

Na pewno osoba trenera. Jego wiedza, zaangażowanie, doświadczenie. Ale także sprzęt jest ważny. Ten wysokiej jakości. Funkcjonalny, estetyczny, po prostu piękny. “Marka DARE od początku swojej obecności na rynku stawia na jakość i profesjonalizm. Współpracujemy z najlepszymi trenerami personalnymi w Polsce. Rozmawiamy z nimi, spotykamy się na targach, słuchamy, bo to są profesjonaliści” – mówi Marcin Tracichleb reprezentujący markę DARE.

Akademia Treningu Siłowego Wojciech Jusiel

“W ostatnim okresie przeprowadziliśmy modernizację Studia Treningowego ATS Wojciech Jusiel. Jest to trener najlepszy wśród najlepszych, autorytet w branży, o ogromnej wiedzy i doświadczeniu. W Akademia Treningu Siłowego pokazaliśmy pierwszy raz naszego nowego Power RACKa. Zobaczcie sami na zdjęciach. Na pewno zauważycie nowości. Wojtek, będąca zawsze krok przed innymi, niekwestionowany autorytet w branży, zamówił także most treningowy DARE. Niezwykle funkcjonalny i bardzo atrakcyjny” – opowiada Marcin Tracichleb.

Trening personalny z marką DARE

Marka DARE może pochwalić się także realizacjami w studiach treningu w innych częściach Polski. Na przykład w Poznaniu, Radzyniu, Krakowie czy Rzeszowie. Jeśli jesteś zainteresowany wyposażeniem studia treningu personalnego, zadzwoń lub napisz po szczegóły.

Kontakt: Kamil Kramek, tel. +48 517 668 517, info@darefitness.eu

Artykuł sponsorowany

- REKLAMA -