Robert Lewandowski ambasadorem 4F

Robert Lewandowski, jeden z najlepszych piłkarzy na świecie, napastnik Bayernu Monachium i kapitan polskiej reprezentacji dołączył do ambasadorów 4F. Tym samym Grupa OTCF, właściciel marki 4F, buduje silny zespół ambasadorów pod hasłem WE MAKE A TEAM.

Robert Lewandowski zachęci do aktywności fizycznej

Długofalowa współpraca marki 4F z Robertem Lewandowskim oprze się na wspólnym tworzeniu kolekcji treningowych i sportstylowych. W planach są też kampanie wizerunkowe, mające na celu inspirowanie Polaków do aktywności fizycznej w ich ulubionej formie.
„Od lat zachęcam dzieci, młodzież i dorosłych do aktywności fizycznej. I nie mam na myśli tylko piłki nożnej, ale regularny ruch i zdrowy styl życia. To jest to, co łączy mnie z 4F. Zachęcamy wszystkich do uprawiania sportu w taki sposób, w jaki mogą i lubią. Łączą nas nie tylko wspólne cele, ale i wartości, i to właśnie one budują silną drużynę” – mówi Robert Lewandowski. „Wierzę w siłę, wzajemną motywację płynącą ze spójnej i zwartej drużyny.  Jako zawodnik i kapitan. Bez względu na to, gdzie gram, wiem, że zawsze reprezentuję Polskę. Cieszę się, że mogę pracować z polską marką i wierzę, że razem możemy osiągnąć jeszcze więcej”.

Drużyna Ambasadorów 4F

Drużyna Ambasadorów 4F to nazwiska światowego formatu. W jej skład wchodzi jeden z najlepszych siatkarzy na świecie Wilfredo Leon, tenisista Łukasz Kubot, biatlonistki Paulína Fialková i Kamila Żuk, lekkoatletki Martyna Kotwiła i Adrianna Sułek, a także Anna Lewandowska, wieloletnia mistrzyni w karate tradycyjnym, trenerka fitness, a prywatnie – żona Roberta Lewandowskiego.
„Cieszę się, że nawiązaliśmy współpracę z najlepszym piłkarzem na świecie. Już w marcu 2021 r. przedstawimy specjalną multifunkcyjną kolekcję sygnowaną znakiem RL9” – mówi Igor Klaja, Prezes Zarządu OTCF S.A. i założyciel marki 4F. „Od lat budujemy Team 4F, który tworzą ambasadorzy marki, profesjonalni sportowcy oraz klienci z całego świata. Już teraz jesteśmy obecni na arenach Igrzysk Olimpijskich, ubierając reprezentacje z 7 krajów, a także
na najwyższym poziomie skoków narciarskich, biatlonu oraz lekkoatletyki. Jesteśmy pewni,
że współpraca z takim autorytetem jak Robert Lewandowski pozwoli zainspirować i zachęcić jeszcze więcej osób do rozpoczęcia przygody ze sportem”.

Robert Lewandowski i jego kolekcja

Ubrania tworzone wraz z Robertem będą charakteryzowały się wysoką jakością materiałów, nowoczesną formą, umożliwiającą wygodny trening, a także regeneracje po wysiłku.
Do stworzenia kolekcji 4F x RL9 wykorzystano multifunkcyjne materiały oddychające. Celem było nadanie ubraniom codziennym, sportowych funkcyjnych cech takich jak: oddychalność, antybakteryjność czy odprowadzenie wilgoci. Hybrydowy charakter tych ubrań – połączenie cech odzieży technicznej z uniwersalną odzieżą casualową – przedłuża cykl życia ubrań, przy zastosowaniu jakości premium. Pierwsza odsłona kolekcji 4F x RL9 dostępna będzie już w marcu 2021 w sklepach 4F oraz na SportStyleStory.pl

Facebook: 4Fpolska
Instagram: @4F_official

- REKLAMA -