Butik z pilatesem w roli głównej

Sense Studio to nowe miejsce na fitnessowej mapie Warszawy, butikowa przestrzeń, oferująca nowoczesne spojrzenie na tradycyjne techniki pilatesu. Autorskie programy ćwiczeń to inspiracja, odnaleziona w metodach stosowanych przez Josepha Pilatesa w kameralnym studio w Nowym Jorku.

Jak czytamy w informacji prasowej, razem z wykwalifikowanym zespołem trenerów wyszkolonych przez eksperta w dziedzinie pilatesu klasycznego, Jacqueline Martin, klienci mogą odkryć ten świat w konsekwentny i świadomy sposób. W spersonalizowanej ofercie studia znajdują się zarówno zajęcia z klasycznej metody pilatesu, warsztaty jogi (Yoga Wall), masaż i wsparcie fizjoterapeuty, terapia manualna, jak również trening funkcjonalny PT. W Sense Studio można ćwiczyć  na sprzętach typu: Reformer, Cadillac firmy Gratz czy Yoga Wall.

Jacqueline Martin, trener kadry Sense Studio, to pochodząca z Kanady mistrzyni i nauczyciel Pilates. Jest członkinią elitarnej grupy 12 trenerów, którzy pobierają nauki w Los Angeles u ostatniego żyjącego ucznia Josepha Pilatesa, Jay’a Grimes.

Źródło: materiały prasowe

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ