Mosty treningowe DARE

Mosty treningowe to produkt, który w portfolio produktów DARE znajduje się od kilku lat. Ostatnio cieszy się wyjątkowym zainteresowaniem klientów i zaczyna robić prawdziwą furorę na polskim rynku.

Czym są mosty treningowe?

Jak mosty mogą być wykorzystane w klubie fitness, siłowni, studiu personalnym, hotelu?
Mosty to multifunkcyjne konstrukcje treningowe. Właśnie to wszechstronność i możliwość wykorzystania na różne sposoby czyni je tak atrakcyjnymi dla naszych klientów.

Jak możemy wykorzystać mosty?

Po pierwsze w zajęciach z TRX. Mosty pozwalają na podwieszenie pasów dla całej grupy trenujących. Sprzęt ten sprawdzi się także do organizacji zajęć bokserskich. Do mostów możemy bowiem podwiesić worki bokserskie. Różna wysokość mostów pozwala na montaż nawet bardzo dużych worków. Mosty stają się dlatego niezwykle atrakcyjne właśnie w strefach fight, bo często w klubach nie ma innej możliwości montażu worków treningowych.
Fakt, że mosty tworzą powierzchnie otwartą bez konieczności użycia podpór czyni je szczególnie atrakcyjnymi.

Mosty sprawdzą się w przygotowaniu do biegów z przeszkodami. Było to widoczne na ostatnich targach FIWE, kiedy most marki DARE wykorzystywany był w treningu osób
przygotowujących się do zawodów OCR. Fanów kalisteniki mosty wabią dużą ilością drążków. Most treningowy to także gratka dla trenujących crossfit, a także różne formy treningu funkcjonalnego. Most daje również możliwość treningu siłowego – na środku mostu może powstać stanowisko sztangowe. Ostatnia realizacja w Bielsku-Białej, pokazuje, jak szerokie zastosowanie mają mosty również w rehabilitacji. Most to też strefa stretchingu, ponieważ konstrukcje nadają się do rozciągania i przeprowadzenia rozgrzewki. To przykładowe zastosowanie mostów treningowych.

Mosty treningowe połączone są bardzo często z segmentami do magazynowania akcesoriów. Dzięki temu stają się konstrukcjami kompletnymi, tworzącymi strefy funkcjonalne w klubach. Świetnie łączą się z power rackami, tworząc strefy przygotowania motorycznego w klubach fitness, ale także sprawdzają się w treningu zawodowych sportowców, w klubach piłki nożnej, siatkówki czy koszykówki.

Jak podkreśla producent,

“mosty DARE są po prostu piękne i robią ogromne wrażenie.”

DARE oferuje mosty różnej długości: 6 m, 8 m lub 10 m. “Powstanie takich konstrukcji poprzedzone jest wyliczeniami matematycznymi i badaniami technicznymi. Chodzi bowiem o bezpieczeństwo i komfort późniejszych użytkowników, czyli klientów klubów fitness” – podkreśla Marcin Tracichleb reprezntujący markę DARE.

Referencje DARE

Mosty treningowe DARE można zobaczyć m.in. w: klubach sieciowych: CITYFIT (Warszawa, Poznań), FIT FABRIC (Łódź), FIT FORMA (Łódź); klubach indywidualnych: ELEMENT F.C. (Piła); studiach treningu personalnego: SL SANDOMIERZ, Wrocław; centrach rehabilitacji: REHA FORMA (Bielsko Biała) czy hotelach: GRAPE TOWN (Zielona Góra).
“Wszędzie tam można obejrzeć nasze mosty i zapytać, jak się sprawują” – mówi Marcin Tracichleb. “Możemy powiedzieć, że mosty treningowe to DARE. Nikt nie robi ich lepiej, i nie ma większego doświadczenia od nas” – dodaje.

Kontakt: Kamil Kramek, tel. +48 517 668 517, info@darefitness.eu

Artykuł sponsorowany

- REKLAMA -