Twórz własne treningi i śledź postępy w Technogym App

Koniec z kartkami z rozpisanym treningiem walającymi się po sportowej torbie. Do lamusa odchodzi także gorączkowe wyszukiwanie planów treningowych w notatkach na smartfonie. Od teraz niezależnie od tego, czy koncentrujesz się na podnoszeniu ciężarów, ćwiczeniach cardio czy tych z własną masą ciała, możesz tworzyć i zapisywać swoje treningi w Technogym App.

Technogym App w innowacyjny sposób łączy technologię ze sportem. Dzięki personalizacji, wszechstronności i monitorowaniu postępów stała się nieodłącznym narzędziem dla tych, którzy dążą do osiągnięcia swoich celów zdrowotnych i fitnessowych. Oto kilka kluczowych funkcji, które sprawiają, że Technogym App wyróżnia się na tle innych podobnych rozwiązań:

 1. Personalizacja: Technogym App pozwala użytkownikom dostosować treningi do ich indywidualnych potrzeb i celów. Na podstawie informacji o użytkowniku, takich jak wiek, waga, poziom zaawansowania oraz cele treningowe, aplikacja generuje spersonalizowany plan treningowy.
 2. Wszechstronność: Aplikacja oferuje różnorodne rodzaje treningów od cardio przez siłownię, jogę, stretching i wiele innych. Użytkownicy mogą więc dostosować treningi do swoich preferencji i posiadanego sprzętu.
 3. Monitorowanie postępów: Technogym App pozwala śledzić postępy w czasie rzeczywistym. Użytkownicy mogą monitorować swoje wyniki i osiągnięcia, co stanowi motywację do ciągłego doskonalenia.
 4. Łączność z urządzeniami: Aplikacja jest kompatybilna z różnymi urządzeniami fitness, takimi jak bieżnie, rowerki stacjonarne i ergometry. Dzięki temu można łatwo zintegrować dane z treningów na różnych sprzętach.
 5. Synchronizacja z innymi aplikacjami: Mamy też możliwość synchronizacji z popularnymi aplikacjami monitorującymi proces treningowy takimi jak Polar, Garmin, FitBit, Strava czy Apple Watch. Dzięki temu wszystkie dane z aktywności indor i outdoor mamy w jednym miejscu.
 6. Zdrowy tryb życia: Technogym App oferuje także porady dotyczące zdrowego stylu życia, żywienia i regeneracji.

„Do it yourself” w Technogym App

Teraz aplikacja Technogym App została wzbogacona o kolejną innowacyjną funkcję: sekcję „Do it yourself”. Z jej pomocą zaplanujesz swój trening w Technogym App niezależnie od tego, jakiego rodzaju aktywność lubisz.

To proste! Wystarczy utworzyć i nazwać swój program treningowy, a następnie dodać ćwiczenia wybierając spośród dostępnych propozycji, sprzętu oraz oznaczając wybraną partię mięśni, którą chcemy aktywizować. Możesz także edytować swoje treningi pod kątem ilości powtórzeń i obciążenia, robić notatki, wyświetlać szczegółowy opis ćwiczeń oraz śledzić swoje wyniki w określonym czasie.

Utwórz swój pierwszy trening krok po kroku

 • Kliknij „Create your own workouts”
 • Wybierz „+”
 • Nazwij swój trening, a następnie kliknij „Create workout”
 • Naciśnij „+” w prawym górnym rogu lub kliknij w „Add exercises”, aby dodać ćwiczenia
 • Z paska wyszukiwania wyselekcjonuj sprzęt oraz grupę mięśni
 • Po pojawieniu się listy ćwiczeń wybierz te, które chcesz umieścić w swoim planie i kliknij „Add”.
 • Stwórz zestaw ćwiczeń, a nastepnie kliknij „Done”. Gotowe!

By ułatwić sobie wyszukiwanie i dodawanie ćwiczeń, przed utworzeniem treningu warto wybrać lokalizację siłowni. To wystarczy, by móc wybierać spośród ćwiczeń z wykorzystaniem sprzętu Technogym dostępnego w danym klubie.

Zawsze tam, gdzie Ty!

Z Technogym App możesz ćwiczyć, gdy tylko chcesz: w domu, na siłowni lub na świeżym powietrzu. Za każdym razem otrzymasz spersonalizowany plan treningowy, a na koniec aktywności jej podsumowanie.

Zaloguj się do sprzętu na siłowni

Ćwicząc na sprzęcie w domu lub na siłowni skorzystaj z opcji „Zaloguj się za pomocą Technogym App”. Wystarczy otworzyć aplikację i zeskanować kod QR, który pojawia się na ekranie maszyny.  To pozwoli Ci sprawdzić statystyki i wyniki ćwiczeń po zakończeniu treningu.

Trenuj na świeżym powietrzu

Jeśli lubisz spacery, wędrówki, jazdę na rowerze i bieganie na świeżym powietrzu, po rozpoczęciu treningu przejdź do sekcji „Train outdoors”, a następnie udostępnij swoja lokalizacje klikając „Continue”. Do wyboru masz kilka rodzajów aktywności: spacer, bieg, wspinaczka oraz jazda na rowerze.

‍Niezależnie od rodzaju treningu możesz przeglądać podsumowanie wyników i statystyk analizując swoje postępy. Dzięki temu zyskujesz informacje, które pomogą Ci stworzyć kolejny, w pełni indywidualny plan treningowy. Aplikacja będzie działała w tle nawet wtedy, gdy telefon zostanie wyłączony.

Monitorowanie i śledzenie ćwiczeń jest kluczem do osiągnięcia najlepszych wyników. Aplikacja Technogym stale śledzi Twoje ruchy za pomocą ekskluzywnego indeksu Movergy Index, który mierzy Twoją aktywność w trybie życia i motywuje Cię do coraz większej ilości ćwiczeń. W dni wolne od pracy lub podczas relaksu odkryj w aplikacji wiadomości i wskazówki ze świata wellness dotyczące odżywiania, uważności i porad treningowych opracowanych przez ekspertów Technogym i stale aktualizowanych zgodnie z sezonowością i znaczeniem dla Twojego stylu życia.

artykuł sponsorowany

- REKLAMA -