Total Fitness otwiera kolejny klub

Trzy tygodnie przed planowanym startem otwarty został kolejny klub sieci Total Fitness. Klub w miejscowości Blizne Łaszczyńskiego przy ul. Warszawskiej 3a w to 7 stref treningowych rozmieszczonych na klimatyzowanej powierzchni 1400 mkw. W nowej lokalizacji na Bemowie klienci znajdą sporo nowości w wyposażeniu. Ponadto premierę w sieci Total Fitness ma strefa HIIT. Do dyspozycji klubowiczów jest także bogaty grafik zajęć fitness oraz intensywne 15 minutowe zajęcia Xpress, które można wykonywać pod okiem trenera.

Sieć Total Fitness pomyślała również o osobach będących na początku swojej drogi treningowej i dla nich przygotowała program #DrogaDoSukcesu, podczas którego każdy z klubowiczów może liczyć na wsparcie trenera. 3-etapowe spotkanie rozpoczyna się od konsultacji oraz analizy medycznej wagą Tanita. Następnie trener oprowadza po siłowni i pokazuje, jak prawidłowo korzystać z dostępnego sprzętu, aby efektywnie osiągać swoje cele treningowe.

Rodzice nie muszą się obawiać o swoje pociechy podczas zaplanowanego treningu. Na przeciwko recepcji znajduje się oszklony kącik malucha, gdzie dzieci mogą spokojnie korzystać z zabawek i atrakcji przygotowanych specjalnie dla nich.

Standardem sieci są również sauny fińskie, w których można się zrelaksować po treningu.

Więcej informacji o nowym klubie na https://www.totalfitness.com.pl/silownia-bemowo/

Źródło: materiały prasowe

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ