Studio treningu 4 Senses w Białymstoku

Studio treningu 4 Senses w Białymstoku działa od od listopada 2020. Jak sobie radzi i czym wyróżnia się na tle konkurencji? O tym m.in. rozmawiamy z właścicielem 4 Senses, Jarosławem Grzybko.

Studio treningu 4 Senses w Białymstoku i jego ekipa

Z tego co wiem, 4 Senses nie jest jedynym studiem w tym segmencie na lokalnym rynku? Skąd pomysł na ten właśnie biznes?

– Nie jesteśmy jedynym studiem EMS w Białymstoku, ale nie traktuję jednak pozostałych miejsc jako konkurencji. Rynek EMS jest rosnący i zainteresowanie tego typu treningiem jest coraz większe. Do stworzenia tego miejsca zainspirował mnie mój przyjaciel z Torunia. Prowadzi tego typu studio z powodzeniem od kilku lat.

Co oferuje 4 Senses? Czym wyróżnia się na rynku?

– Studio treningu 4 Senses wyróżnia się na tle konkurencji nietuzinkowym i ekskluzywnym wystrojem wnętrz. Oraz indywidualnym podejściem do każdego klienta. Podejściem, które gwarantuje usługi dostosowane do potrzeb klienta. Wysoce wykwalifikowani trenerzy pozwalają nam zaoferować treningi różnego rodzaju, nie tylko EMS.

Czy w Białymstoku trudno jest o klientów na tego typu usługi? Jaka jest grupa pana klientów? Kto korzysta z usług pana studia?

– Białystok jest dużym miastem. Jest szerokie grono ludzi, którzy potrzebują takiego treningu, bądź jeszcze nie znają w ogóle takiej metody jaką jest EMS. Jest więc duże pole do działania. Jak wiadomo, sam trening EMS jest wysoce efektywny. W tym samym czasie pracuje 90% aparatu mięśniowego. A trening trwa zaledwie 30 min. Dlatego z treningów w 4 Senses korzystają przede wszystkim ludzie, którzy nie dysponują dużą ilością wolnego czasu i potrzebują szybkich efektów w krótkim czasie.

Jak duże jest studio i ile osób zatrudnia?

– W studiu mamy dwie sale do ćwiczeń oraz dwie szatnie z łazienkami. Taka ilość miejsca w zupełności wystarcza również na zajęcia z jogi. W 4 Senses do dyspozycji klientów jest 4 trenerów.

Czy wychodzą państwo z treningami także do klienta?

– Oferujemy treningi w studiu, ewentualnie u klienta w domu. Treningi mogą przy sprzyjających warunkach odbywać się także na zewnątrz. Sprzęt którego używamy oferuje takie możliwości.

Widziałam, że oprócz treningu EMS macie państwo w ofercie także inne usługi.

– Współpracujemy z fizjoterapeutami i dietetykiem. Oprócz treningu EMS i funkcjonalnego, prowadzimy też zajęcia jogi.

A dlaczego pana wybór padł na Justfit EMS? Dlaczego ta marka i ten dystrybutor?

– Odpowiedź jest bardzo prosta. Sprzęt jest innowacyjny, efektywny, sprawdzony i bezpieczny.
Poza tym jesteśmy przez dystrybutora objęci stałą opieką i możemy liczyć na wsparcie, zarówno techniczne, jak i merytoryczne. Dla mnie Justfit to profesjonalizm i jakość.

Czy planuje pan iść za ciosem i rozwijać studio w Białymstoku lub tworzyć kolejne studia w innych miejscowościach?

– Studio treniningu 4 Senses to firma od niedawna budującą swoją pozycję rynkową. Za wcześnie na zdradzanie dalekosiężnych planów.

Dziękuję za rozmowę.

Artykuł sponsorowany
Fot. archiwum 4 Senses

 

- REKLAMA -