Inne niż wszystkie – Electric Punch Studio

6 lipca w Pabianicach startuje nowe, nie tylko z nazwy, niezwykłe studio. Za tą energetyczną nazwą – Electric Punch – stoi pomysł stworzenia klubu EMS opartego na doświadczeniach właścicieli, sportowców z zamiłowania, doświadczonych szczególnie w sportach walki, gdzie ogólna sprawność i siła odgrywają role pierwszoplanowe.

Electric Punch a sporty walki

– Zawodnicy sportów walki są modelowym przykładem ogólnorozwojowego prowadzenia zawodnika i właśnie te cechy treningu chcemy przenieść pod postacią EMS. Nie chodzi tu o samą walkę. Zależy nam na położeniu nacisku na kształtowanie podstawowych cech motorycznych organizmu takich, jak: siła, szybkość, wytrzymałość, moc, zręczność, koordynacja ruchowa, gibkość. W osiągnięciu celu bardzo pomaga nam AQ8. Jest to w pełni bezprzewodowy system EMS. Dzięki niemu trenujący nie jest ograniczany zasięgiem kabla zasilającego, co daje nam mu większą mobilność – opowiadają właściciele.

– Trzy główne programy treningowe (cardio, fitness-kształtowanie sylwetki, fit boks) z całą pewnością zadowolą każdego klienta. Każdy z nich nastawiony jest na kształtowanie innych cech. Dla osób, które nie lubią się przemęczać, mamy programy rozluźniające mięśnie, ujędrniające skórę. Hitem wśród naszych klientek jest masaż antycellulitowy i spalający tłuszcz.  Wszystko to za  pomocą elektrostymulacji. Nasi klienci mogą również liczyć na porady żywieniowe i suplementacyjne.

Electric Punch Studio

Właściciele Electric Punch opowiadają, że projektując studio zadbali o to, aby lokal był w pełni funkcjonalny i przyjazny dla trenujących. – Przygotowaliśmy sale do ćwiczeń z wydzieloną strefą odpoczynku i relaksu. Na naszych klientów czeka tu darmowa woda, kawa i herbata. Dla pełnego komfortu nasi goście po skończonym treningu mogą skorzystać z szatni z natryskiem wyposażonej w ręczniki i kosmetyki – dodają.

Elektric Punch w Pabianicach startuje w najbliższą sobotę o godz. 12.

https://www.facebook.com/events/597387657453046/

Źródło: materiały prasowe

- REKLAMA -