Strefa wolnych ciężarów bez hałasu

Strefa wolnych ciężarów bez hałasu? Jest to możliwe dzięki nowemu podestowi marki Hammer Strength.

Amerykańska marka Hammer Strength to synonim profesjonalnych maszyn do treningu siłowego. W tym flagowej linii plate-loaded, wyposażenia do stref funkcjonalnej, wolnych ciężarów i akcesoriów. Niedawno amerykański producent sprzętu zaprezentował nowy podest tłumiący wstrząsy do strefy wolnych ciężarów. Nowa platforma skutecznie tłumi odgłosy rzucanych na niego obciążeń. Ogranicza też ryzyko uszkodzenia podłóg, sztang, wolnych ciężarów i talerzy olimpijskich.

Podest tłumiący wstrząsy

Jak zapewnia polski dystrybutor sprzętu, firma TOP-GYM, podest tłumiący hałasy Hammer Strength Impact Suppression Platform  jest o 50% bardziej cichy od tradycyjnego drewnianego podestu ciężarowego. Nowa platforma Hammer Strength niweluje przenoszenie drgań 500% skuteczniej niż standardowy podest z drewna.

Usłysz różnicę, obejrzyj filmik pokazujący najnowszy podest Hammer Strength

Dlaczego to takie ważne?

Strefa wolnych ciężarów rządzi się swoimi prawami, ale dochodzące z niej hałasy mogą przeszkadzać pozostałym klubowiczom trenującym w obiekcie. Poza tym warto zadbać o podłogi i wolne ciężary i chronić je przed uszkodzeniem.
Jeśli chcesz zapewnić komfort wszystkim ćwiczącym na siłowni i wyraźnie ograniczyć hałas w strefie wolnych ciężarów, najnowsza platforma Hammer Strength jest dla ciebie.
Platforma jest kompatybilna z wkładem do stojaków linii Hammer Strength HD Elite oraz Hammer Strength HD Athletic.

Chcesz stworzyć strefę Hammera w twojej siłowni? Poznaj wszystkie korzyści i skontaktuj się z nami: +48 668 018 040 m.wolny@top-gym.pl https://top-gym.pl/hammer-strength/
Zajrzyj na nasze media społecznościowe @topgympoland

Artykuł sponsorowany

- REKLAMA -