Wearables, czyli trening pod kontrolą

Wearables, czyli urządzenia ubieralne, to globalny trend fitness nr. 1  Od kilkunastu lat American College of Sports Medicine przeprowadza ankiety wśród kilku tysięcy amerykańskich obiektów sportowych i na tej podstawie przygotowuje zestawienie trendów na najbliższy rok. Korzystanie z urządzeń ubieralnych po raz kolejny znajduje się na szczycie listy trendów. W rzeczywistości technologia ta okupuje miejsce w pierwszej trójce, odkąd trafiła do zestawienia w 2016 roku. To tylko potwierdza digitalizację, również w branży fitness.

Monitorowanie treningu a sprzęt cardio

Coraz więcej użytkowników chce monitorować swoją aktywność fizyczną. Przekłada się to też na regularność treningu i większą motywację. Informacji o treningu na bieżąco, pomiar prędkości, dystansu i tętna motywuje ćwiczących do osiągania jeszcze lepszych wyników. Dlatego Life Fitness oferuje sprzęt do ćwiczeń kompatybilny z urządzeniami przenośnymi.
Fani Apple Watch® lub Samsung Galaxy Watch® pokochają trening na maszynach cardio Life Fitness z konsolami Discover SE3 HD i SL. To samo dotyczy maszyn Cybex z konsolą 70T. Tętno, prędkość i kalorie – te wskaźniki nie są już tajemnicą. Te same właściwości ma konsola TFT w rowerach do indoor cyclingu ICG IC5, IC6, IC7 i IC8. Wymienione urządzenia Life Fitness bezproblemowo łączą się z monitorami tętna i smartwatchami poprzez Bluetooth® i ANT +. Można zsynchronizować muzykę, którą najbardziej lubisz, najnowsze filmy i wybrane przez siebie aplikacje fitness.

Sprzęt fitness z technologią, a może czujniki smart?

Dlaczego to takie ważne? Umożliwiając twoim klubowiczom monitorowanie treningu, pogłębiasz ich doświadczenia, a co za tym idzie satysfakcję z treningu w klubie. Dystrybutor Life Fitness, firma TOP-GYM jest do twojej dyspozycji i chętnie pomoże ci w cyfryzacji obiektu. W ofercie mamy też unikalne rozwiązanie – czujniki SOLO WORKOUT z aplikacją dla ćwiczących i trenerów personalnych. Współpracują z maszynami cardio i siłowymi ze stosem.

Skontaktuj się z nami. Zapraszamy:
n.nolbert@top-gym.pl + 48 795 133 066
m.wolny@top-gym.pl +48 668 018 040

Więcej o technologii w konsolach Life Fitness tutaj – LINK

Artykuł sponsorowany

 

- REKLAMA -