Personalizacja sprzętu – dlaczego warto?

Dziś, kiedy możliwości wyboru miejsca treningowego są olbrzymie, wartość detali niebotycznie wzrosła. Szukamy tego, co oryginalne i wyjątkowe, zaskakujące i nietypowe. Odpowiedzią na coraz bardziej wygórowane oczekiwania jest indywidualizacja, a także spójność między wnętrzem i wyposażeniem. Personalizacja sprzętu to dla ciebie, właściciela, okazja na dodatkowy kontakt klienta z twoją marką. Co można spersonalizować?

Kolor ramy urządzenia

Ta sama maszyna w różnej kolorystyce jest nie do poznania. Podając kolor z palety RAL masz pewność, że twoje urządzenia będą nawiązywały do wystroju wnętrza lub barw klubowych. Wielu sprzedawców oferuje zarówno malowanie metalowych, jak i plastikowych elementów. Zwróć uwagę na metodę lakierowania. Metoda “na mokro”, poprzedzona odpowiednim szlifowaniem, jest dziś topowym rozwiązaniem. Korzystają z niej firmy odnawiające samochody. To prawdziwa perfekcja wykonania.

Kolor i faktura tapicerki, kolor nici

Barwy klubowe na oparciach, siedziskach? Gładkie powierzchnie, eleganckie wzory? A może delikatne podkreślenie koloru nici? Tak, tutaj wszystko ma znaczenie. A może iść krok dalej i wyszyć swoje logo na elementach tapicerowanych? Robi to piorunujące wrażenie przy pierwszym wrażeniu.

Dodatkowo kontrolujesz jakość materiałów, z jakich będą korzystali tapicerzy, co przedłuża ich żywotność. Oszczędzasz więc na wymianie, nie masz problemu z popękanymi, obskurnymi siedziskami, bo przecież komfort klienta i jego wrażenie są najważniejsze.

Indywidualizacja wyświetlacza

Jeśli tylko sprzęt posiada taką funkcję, można zainstalować logo lub stworzone przez ciebie powitanie. Korzystaj z każdej okazji do kontaktu z klientem, powitaj go, zmotywuj. Niech poczuje się częścią społeczności twojego klubu.

Produkty, które dziś kupujesz, mają być jedyne w swoim rodzaju i stworzone specjalnie dla ciebie. Rozumiemy to, dlatego dajemy ci tak szeroką paletę możliwości. Nasza nowoczesna lakiernia ma wręcz nieograniczone możliwości. Znajduje się w siedzibie firmy, co dodatkowo przyspiesza termin realizacji zamówienia. Jednorazowo mieści do 12 bieżni na raz. Technologia na najwyższym poziomie, czyli to, czego od nas oczekujesz.

Skontaktuj się z nami! Z przyjemnością ci doradzimy.

? +48 33 486 90 07 ? sklep@fitnessclub24.pl ? https://www.fitnessclub24.pl

Artykuł sponsorowany

Przeczytaj też Finansowanie sprzętu fitness

- REKLAMA -