SOLO Workout – zwiększ atrakcyjność klubu

W dzisiejszych czasach niezwykle ważne jest stała praca nad jakością świadczonych usług. Jednym ze sposobów na poprawę atrakcyjności klubu jest system czujników inteligentnych SOLO Workout.

Digitalizacja klubu bez wymiany maszyn

System SOLO oferuje możliwość zmiany dowolnej maszyny kardio, stosowej oraz cable w sprzęt inteligentny. Użytkownicy mogą połączyć się ze sprzętem inteligentnym za pomocą aplikacji mobilnej dostępnej na smartfony z systemem Android oraz iOS. Daje to możliwość digitalizacji siłowni bez wymiany maszyn, co znacząco obniża wydatki związane z modernizacją klubu.

Zadbaj o komfort użytkownika z wykorzystaniem SOLO Workout

Połączenie ze sprzętem zaprojektowano z myślą o komforcie użytkownika. Wystarczy przyłożyć smartfon do modułu logowania znajdującego się na maszynie, aby rozpocząć sesję treningową. Dane treningowe takie jak powtórzenia, serie, ciężar, zakres unoszenia stosu, czas, dynamika oraz odległość (w przypadku urządzeń cardio) są wyświetlane na smartfonie klubowicza. Po zakończonej sesji dane są zapisywane w chmurze oraz historii treningowej użytkownika. Pozwala to klubowiczowi na stałe śledzenie potencjału treningowego z wykorzystaniem dokładnych statystyk wcześniej wykonanych ćwiczeń. Dane treningowe mogą zostać aktualizowane automatycznie, za pomocą połączenia z maszyną, jak i ręcznie. Daje to możliwość uzupełnienia danych o treningi nierejestrowane.

Kompletne rozwiązanie treningowe

SOLO Workout to nie tylko sposób na cyfryzację siłowni, ale także kompletne rozwiązanie treningowe z punktu widzenia użytkownika. Klubowicze mają pełną dowolność w tworzeniu własnych planów treningowych z wykorzystaniem ponad dwustu dostępnych ćwiczeń, w tym stu filmów instruktażowych z poprawnym wykonaniem ćwiczenia. Użytkownicy mogą zaplanować trening w czasie, zarówno poprzez wybranie dni tygodnia, jak i z wykorzystaniem interwałów treningowych. System SOLO umożliwia stałą komunikację z trenerem personalnym, a także prowadzenie treningu półnadzorowanego z wykorzystaniem precyzyjnych danych treningowych pobieranych dzięki czujnikom SOLO.

Producent – www.soloworkout.com, dystrybutor – www.top-gym.pl

Artykuł sponsorowany

Przeczytaj też Freestyle czy plan treningowy

 

- REKLAMA -