SOLO Workout – Freestyle czy plan treningowy?

SOLO Workout to jedyne rozwiązanie retrofit na świecie, pozwalające na zmianę dowolnej maszyny stosowej, cardio lub cable w sprzęt inteligentny. Połączenie z maszyną odbywa się za pomocą aplikacji mobilnej. Pozwala ona użytkownikowi na stworzenie osobistego planu treningowego, w pełni dostosowanego do potrzeb klubowicza.

Możliwości SOLO Workout

Użytkownik może zadecydować, czy chce ćwiczyć zgodnie z wcześniej stworzonym planem treningowym, czy woli skorzystać z opcji treningu dowolnego – freestyle. Ogromną bazę dostępnych ćwiczeń wzbogacono filmami instruktażowymi, prezentującymi poprawne wykonanie ćwiczenia. Niezależnie od rodzaju treningu, połączenie z maszyną odbywa się poprzez przyłożenie telefonu do modułu logowania. Dane treningowe wyświetlane są na smartfonie klubowicza oraz są przesyłane do serwera w chmurze. Po zakończeniu ćwiczenia wszystkie dane są automatycznie zapisywane. Dzięki temu użytkownik posiada stały dostęp do pełnej historii ćwiczeń.

Jakie są zalety treningu dowolnego?

Opcja treningu dowolnego posiada wiele zalet. Pozwala ona na cieszenie się wszystkimi możliwościami Inteligentnej Siłowni bez wcześniejszego tworzenia planu treningowego. Ponadto, możliwe jest wykonanie pełnego dnia treningowego w stylu dowolnym oraz dopełnienie treningu planowanego o wcześniej niezaplanowane ćwiczenia. Tryb freestyle pozwala klubowiczowi na pełną dowolność w prowadzeniu własnego treningu.

SOLO Workout – przystępny sposób na modernizację sprzętu

Dzięki systemowi SOLO Workout digitalizacja siłowni odbywa się bez wymiany maszyn.  Pozwala to na znaczne obniżenie kosztów modernizacji klubu. Czujniki SOLO montuje się na stałych elementach maszyny, co zapewnia im niezawodność. System czujników SOLO współpracuje z aplikacją mobilną użytkownika, która jest dostępna na smartfony oparte na systemach Android oraz iOS. Inteligentne maszyny zwiększają zaangażowanie klubowiczów oraz atrakcyjność klubu.

Producent – www.soloworkout.com, dystrybutor – www.top-gym.pl
Dowiedz się więcej na https://top-gym.pl/cyfryzacja-klubu/

Artykuł sponsorowany

Przeczytaj też SOLO Workout – własny plan treningowy

- REKLAMA -