Konferencja IHRSA 2020 odwołana

Oto oficjalne oświadczenie IHRSA: “Po dokładnym rozważeniu i z ciężkim sercem, IHRSA i jej Rada Programowa podjęły trudną decyzję o odwołaniu konferencji mającej odbyć się w dniach 18-21 marca w San Diego.

IHRSA istnieje, aby służyć swoim członkom oraz branży health & fitness. Pierwotnie uważaliśmy, że kontynuacja IHRSA 2020 jest najlepszym sposobem działania, tak abyśmy mogli zjednoczyć najlepsze umysły branży, porozmawiać i omówić rozwiązania dotyczące wpływu wirusa na nasz globalny biznes.

Obecnie, w oparciu o najnowsze wytyczne i oficjalne deklaracje, jasne jest, że anulowanie jest właściwym kierunkiem działań.

Na szczęście IHRSA to więcej niż jedno wydarzenie. Naszą misją jest rozwój, ochrona i promocja branży. To jest dokładnie to, co będziemy nadal robić dzięki sile naszej społeczności.

Dziękujemy za zrozumienie powagi tej sytuacji. Jesteśmy wdzięczni za każdego z Was. To właśnie wasza pasja sprawia, że konferencja IHRSA z roku na rok jest sukcesem. I to właśnie ta sama pasja poprowadzi nas w przyszłość.

Co IHRSA robi, aby wspierać branżę podczas epidemii koronawirusa?

Zdrowie i bezpieczeństwo naszych członków i wszystkich obywateli świata jest dla nas najważniejsze – dlatego istniejemy.

Rozmawiamy z ekspertami w celu określenia i aktualizacji środków ostrożności dotyczących epidemii oraz najlepszych praktyk branżowych w miarę pojawiania się nowych informacji. Zależy nam na dostarczaniu informacji opartych na danych i faktach, a nie na strachu.

Wierzymy, że teraz, bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, musimy edukować społeczeństwo na temat korzyści płynących z regularnej aktywności fizycznej dla zdrowia i odporności człowieka. Wierzymy, że branża fitness jest najlepiej przygotowana do tego, by zapewnić światu bezpieczne środowisko, w którym można ćwiczyć.

IHRSA to ogromnych rozmiarów wydarzenie planowane z rocznym wyprzedzeniem. Dlatego nie planujemy innego, nowego terminu w tym roku. Do zobaczenia za rok.”

Źródło: materiały prasowe

 

 

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ