Akademia Zdrofit w Strefie Trenera

Akademia Zdrofit zawita do najbliższego wydania Magazynu Fitness Biznes w formie nowego cyklu dla trenerów i instruktorów. W Akademii trenera i instruktora będziemy  poruszać tematy związane z tymi zawodami. Wiedzą i doświadczeniem podzielą się eksperci – szkoleniowcy, menedżerowie Akademii.

Skupimy się na aspektach rozwoju drogi zawodowej – niezbędnych kompetencjach, ścieżce edukacji, budowaniu biznesu, czyli posykiwaniu i utrzymaniu klientów oraz marki osobistej. Akademię Zdrofit tworzą doświadczeni szkoleniowcy, trenerzy, instruktorzy, fizjoterapeuci, psycholodzy oraz marketingowcy. Ponad 15-letnie doświadczenie, zdobyte podczas prowadzenia największych sieci klubów fitness w Polsce, takich jak Zdrofit, pozwoliły na stworzenie Akademii. Kreuje ją 40 ekspertów pełnych pasji, zaangażowania oraz chęci pomocy w rozwoju kariery zawodowej.

Akademia do tej pory wykształciła już kilkuset adeptów zawodu instruktora i trenera, którym umożliwia rozwój zawodowy w największych klubach fitness w Polsce. Oferta obejmuje kursy i szkolenia stacjonarne w: Warszawie, Poznaniu, Łodzi, Żorach, Trójmieście i we Wrocławiu, a także w formie warsztatów i webinarów (wszystkie formy szkoleń dostępne także online).

W pierwszej części cyklu, już w następnym wydaniu Magazynu Fitness Biznes, Magdalena Szwed opowie o roli trendów w rozwoju zawodowym trenerów i instruktorów.

Ostatnie dwa lata pokazały nam, że każde 12 miesięcy może okazać się czasem wielu istotnych przemian kształtujących rynek. W tym również segment usług fitness. Udowodniły to zarówno zamknięcie branży, jak i jej ponowne otwarcie po okresach lockdownów. Dynamika wywołana takimi zdarzeniami powoduje konieczność odnalezienia się w nowej rzeczywistości przez kluby fitness, a co za tym idzie ‒ również przez instruktorów i trenerów

– pisze Magdalena Szwed w wyd. 2/2022 Magazynu Fitness Biznes.

Jeśli chcesz przeczytać m.in. artykuł Magdaleny Szwed, możesz otrzymać wersję drukowaną magazynu w bezpłatnej prenumeracie – LINK

 

- REKLAMA -