500 treningów w usłudze Life Fitness On Demand+

Usługa Life FitnessTM On Demand+ pomoże właścicielom klubów fitness przyciągnąć i zatrzymać klubowiczów. Wszystko za sprawą wciągających treningów na sprzęcie cardio. To ponad 400 zajęć na żądanie dostępnych bez opłat. Treningów na bieżniach, eliptykach, rowerach, schodach PowerMill i trenażerach Arc Trainer.

Bezpłatna aktualizacja oprogramowania umożliwia zarówno nowym, jak i obecnym klientom posiadającym sprzęt z najnowocześniejszymi konsolami Life Fitness Discover SE3 HD dostęp do ponad 500 treningów fitness na żądanie. Dostęp do tak dużej biblioteki treści cyfrowych jest możliwy na podłączonych konsolach Discover SE3 HD, które posiadają najnowszą aktualizację oprogramowania.

Co znajdziesz w LFOD+?

Life Fitness On Demand+ oferuje 400 zajęć cardio z instruktorem na żądanie. Biblioteka zajęć cardio na żądanie, dostępna wyłącznie na konsolach Discover SE3 HD i Cybex 70T premium. Treningi prowadzą instruktorzy z prestiżowych nowojorskich klubów, a kręcono je w warunkach studyjnych. Zajęcia trwają od 10 do 40 minut i proponują różną intensywność – dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych. Treningom na sprzęcie cardio Life Fitness towarzyszy energetyczna muzyka. Strumieniowe odtwarzanie zajęć na żądanie wymaga podłączenia sprzętu cardio do internetu.

Poza treningami z instruktorem twoi klienci mają do dyspozycji 100 interaktywnych tras. Obejmują one treningi biegowe, rowerowe oraz wspinaczkę, w zachwycającej scenerii najpiękniejszych zakątkach świata.

Cyfrowe treści premium LFOD+ – na jakim sprzęcie?

Twoi klubowicze wciągną się w treningi na żądanie Life Fitness ćwicząc na bieżniach, eliptykach, trenażerach (Arc Trainer), schodach PowerMill, rowerkach pionowych i poziomych oraz na sprzęcie cardio Cybex z podłączonymi konsolami Cybex 70T. Celem usługi LFOD+ jest dostarczenie twoim klientom najwyższej jakości treści cyfrowych bez dodatkowych opłat i wywołanie efektu WOW, byś cieszył się większą retencją i dużym obłożeniem maszyn cardio.

Więcej na bit.ly/3FG0Mxz

Masz pytania, zadzwoń +48 668 018 040

Artykuł sponsorowany

- REKLAMA -